Kategorie FAMILIE

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232189 Kabát Martin EKP 0412 C 0 = 12:00:00 ? Weichselberger Elias 29A 0600 C 3 = 12:03:00 neregistro ......................... VAK C 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 9 = 12:09:00 ......................... VAK C 12 = 12:12:00 238739 Hannes Hnilica 21A 0400 C 15 = 12:15:00 neregistro ......................... VAK C 18 = 12:18:00 ......................... VAK C 21 = 12:21:00 ......................... VAK C 24 = 12:24:00 ......................... VAK C 27 = 12:27:00 ......................... VAK C 30 = 12:30:00 4030 Heindl Clemens 34A 0400 C 33 = 12:33:00 neregistro ......................... VAK C 36 = 12:36:00 ......................... VAK C 39 = 12:39:00

Kategorie M14

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  7.40 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
771 ......................... VAK C 18 = 12:18:00 772 2031352 Wallisch Viktor EKP 0112 C 21 = 12:21:00 773 332114 Jakob Kratky 21A 0100 C 24 = 12:24:00 neregistro 774 51866 Vondra Matěj OKP 0000 C 27 = 12:27:00 775 410349 Humlíček Tomáš SBK 0101 C 30 = 12:30:00 776 211631 Paul Kratky 21A 9900 C 33 = 12:33:00 neregistro

Kategorie M17

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 13.80 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 102 2031352 Wallisch Vít EKP 9912 C 5 = 12:05:00 103 808808 Finder Markus 35A 0001 C 8 = 12:08:00 neregistro 104 997929 Horák Jan LDC 9800 C 11 = 12:11:00 105 682362 Ludvík Matyáš STB 9801 C 14 = 12:14:00 106 682625 Hlavatý Jan BUL 9800 C 17 = 12:17:00

Kategorie M20

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 18.50 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
131 9912 Kroupa Jakub VIP 9500 B 1 = 12:01:00 132 230584 Pletzer Matthias 23A 9400 C 4 = 12:04:00 neregistro 133 876001 Muller Matej VBA 9601 E 7 = 12:07:00 134 886607 Šňupárek Václav TZL 9548 A 10 = 12:10:00 135 ......................... VAK C 13 = 12:13:00 136 4383 Nemet Michal BOR 9705 A 16 = 12:16:00 137 301620 Kroupa Tomáš VIP 9401 B 19 = 12:19:00 138 331146 Charvát Jan VRL 9601 B 22 = 12:22:00 neregistro

Kategorie M21A

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 20.40 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 8268 Hons Miši SMR 7700 A 2 = 12:02:00 202 888617 Šňupárek Ondřej TZL 6949 A 5 = 12:05:00 203 426395 Buriánek Vojta SMR 7801 A 8 = 12:08:00 204 1919191 Urban Jan SBK 7537 A 11 = 12:11:00 205 2300842 Wohanka Pavel VRL 7501 A 14 = 12:14:00 neregistro 206 7905090 Stachoň Zdeněk SBK 8014 A 17 = 12:17:00 207 339048 Faltejsek Lukáš XPU 7725 A 20 = 12:20:00 208 336798 Müller Pavel JEP 7900 A 23 = 12:23:00 209 1984420 Merenus Štěpán EKP 8401 A 26 = 12:26:00 210 53272 Strejček Petr TBM 7228 A 29 = 12:29:00 211 8253 Pařízek Petr SMR 7001 A 32 = 12:32:00 212 523000 Pašek František ZUP 7601 A 35 = 12:35:00 213 51628 Hýbl Lukáš VIP 7504 A 38 = 12:38:00 214 886278 Pucherna Petr ZUP 8002 A 41 = 12:41:00 215 899168 Šmahel David TBM 7407 A 44 = 12:44:00 216 2025358 Karlík Michal VIV 8000 A 47 = 12:47:00 217 1700079 Schwab David TBM 7401 A 50 = 12:50:00 218 9904 Drobník Lukáš SCP 8500 A 53 = 12:53:00 219 52429 Jirka Jakub VPM 7905 A 56 = 12:56:00 neregistro 220 9365 Gebas Miroslav XBM 8102 A 59 = 12:59:00 221 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 A 62 = 13:02:00 222 889688 Kasal Vít SBK 7540 A 65 = 13:05:00 223 51609 Zicha Jiří TZL 7733 A 68 = 13:08:00 224 2042503 Kurz Pavel EKP 7408 A 71 = 13:11:00 225 8518 Rejholec Michal BOR 7412 A 74 = 13:14:00 226 2035155 Vítek Jan VSP 8100 A 77 = 13:17:00 227 2045151 Šenk Petr VBA 8001 A 80 = 13:20:00 228 49385 Kopecký Pavel VSP 7800 A 83 = 13:23:00 229 887623 Anděl Robert VPM 8001 A 86 = 13:26:00 neregistro 230 ......................... VAK C 89 = 13:29:00 231 920658 Pavlík Radek ABR 6849 A 92 = 13:32:00 232 897352 Jiran Václav XBM 7601 A 95 = 13:35:00 233 2035731 Vaněk Petr PHK 7600 A 98 = 13:38:00 234 53355 Kroc Dalibor VIV 7400 A 101 = 13:41:00 235 438621 Urban Miroslav DMS 7900 A 104 = 13:44:00 236 ......................... VAK C 107 = 13:47:00 237 7003040 Cerman Lukáš VSP 8101 A 110 = 13:50:00 238 515034 Procházka Jiří TBM 7633 A 113 = 13:53:00 239 7000004 Horák Martin LDC 7100 A 116 = 13:56:00 240 416018 Schwab Martin TBM 8101 A 119 = 13:59:00 241 8931 Krejčík Jiří TZL 8301 A 122 = 14:02:00 242 416112 Bureš Pavel XBM 7549 A 125 = 14:05:00 243 8877 Honner Jaroslav VPM 7802 A 128 = 14:08:00 neregistro

Kategorie M21B

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 15.50 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 995817 Musil Pavel SJC 7705 B 0 = 12:00:00 neregistro 402 51773 Boudný Jan SCP 7417 B 3 = 12:03:00 403 896967 Tomeš Petr SJC 7531 A 6 = 12:06:00 neregistro 404 7904 Bergl Tomáš ZUP 7800 B 9 = 12:09:00 405 920698 Tománek Otakar VLI 8300 B 12 = 12:12:00 406 1007541 Sochor Jan SBK 6922 B 15 = 12:15:00 407 51395 Švarcbach Michal KNC 7001 B 18 = 12:18:00 408 711577 Pucher Filip ZUP 7404 B 21 = 12:21:00 409 53634 Fujáček Jan SCP 7506 B 24 = 12:24:00 410 2035162 Wallisch Jan EKP 7205 B 27 = 12:27:00 411 888646 Netuka Martin SHK 7302 B 30 = 12:30:00 412 609906 Humlíček Aleš SBK 7539 B 33 = 12:33:00 413 ? Horký Vladimír XBM 7402 B 36 = 12:36:00 414 2031357 Mikan Albert EKP 8606 B 39 = 12:39:00 415 51558 Vrabec Ondřej SCP 8303 B 42 = 12:42:00 416 9005141 Meier Milan VLI 7301 B 45 = 12:45:00 417 361918 Buchtík Aleš XBM 8201 B 48 = 12:48:00 418 53348 Kratochvíl Karel 11B 7000 C 51 = 12:51:00 419 9767 Komín David LME 7401 B 54 = 12:54:00 420 2032137 Bezděk Václav ABR 8502 B 57 = 12:57:00 421 438648 Štemberg Milan EKP 8608 B 60 = 13:00:00 422 416199 Bašus Petr SCP 7400 B 63 = 13:03:00 423 51959 Hruška Miloš ABR 7501 B 66 = 13:06:00 424 52363 Jiráček Josef SBK 8501 B 69 = 13:09:00 425 ......................... VAK C 72 = 13:12:00 426 8292 Urbaník Robert VLI 7002 B 75 = 13:15:00 427 515493 Šebesta Petr ZUP 7604 B 78 = 13:18:00 428 682119 Putík Jiří VLI 7505 B 81 = 13:21:00 429 920687 Kolář Rudolf ABR 6301 B 84 = 13:24:00 430 49669 Kavan Tomáš TBM 8603 B 87 = 13:27:00 431 899152 Nemšovský Petr ZUP 7605 B 90 = 13:30:00 432 416206 La Carbonara Claudio TBM 7337 B 93 = 13:33:00 433 232631 Zaoral Pedros SMR 7903 B 96 = 13:36:00 434 53882 Hodoň Miroslav VIV 8100 B 99 = 13:39:00 435 ......................... VAK C 102 = 13:42:00

Kategorie M21C

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 13.80 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
601 2019231 Dzik Martin VIV 7600 C 50 = 12:50:00 602 1066205 Čermák Daniel EKP 7510 C 53 = 12:53:00 603 2019239 Ohera Karel BLI 7803 C 56 = 12:56:00 604 410339 Jágr Jaroslav SBK 7549 C 59 = 12:59:00 605 2019222 Ištok Martin BLI 8001 C 62 = 13:02:00 606 ? Zachoval Tomáš XBM 8001 C 65 = 13:05:00 607 410325 Cremaschini Gianprimo TBM 7905 C 68 = 13:08:00 608 2035145 Ouhrabka Jakub EKP 8003 C 71 = 13:11:00 609 ? Reif Jan TSU 8604 C 74 = 13:14:00 610 2019217 Boček Milan TBM 9228 C 77 = 13:17:00 611 416046 Pastuszek Filip TZL 7731 C 80 = 13:20:00 612 7200324 Tomanek Daniel ABR 7401 C 83 = 13:23:00 613 53399 Pastuszek Jakub TZL 7500 C 86 = 13:26:00 614 52286 Bochňák Zbyněk LOV 7600 C 89 = 13:29:00 neregistro 615 8812 Šimek Petr RBK 8444 C 92 = 13:32:00 616 999666 König Lukáš SBK 8001 C 95 = 13:35:00 617 320128 Malý Martin TBM 7610 C 98 = 13:38:00 618 ? Maňásek Josef 89C 7700 C 101 = 13:41:00 neregistro 619 331259 Divila Martin TZL 7402 C 104 = 13:44:00 620 7003003 Žák Pavel ABR 7600 C 107 = 13:47:00 621 53206 Šafek Jiří SBK 7621 C 110 = 13:50:00 622 ......................... VAK C 113 = 13:53:00 623 988886 Kasal Jiří SBK 7301 C 116 = 13:56:00 624 ......................... VAK C 119 = 13:59:00 625 1976000 Pátek Richard SBK 7609 C 122 = 14:02:00 626 2051950 Ančic Ľuboš VBA 8101 C 125 = 14:05:00 627 2031353 Šimek Radek JEP 8000 C 128 = 14:08:00 628 7200339 Černý Ladislav ZUP 8200 C 131 = 14:11:00 629 9978 Ticháček Radek SJC 7801 B 134 = 14:14:00 neregistro 630 331606 Tomeš Radim TZL 7849 C 137 = 14:17:00

Kategorie M21E

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 25.70 km, převýšení     0 m, 25 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 811213 Daněk Roman SBK 7541 E 20 = 12:20:00 2 416111 Haničák Tomáš DMS 7700 E 23 = 12:23:00 3 7229483 Michalička David ZUP 8001 E 26 = 12:26:00 4 515495 Kouřimský Jan SLA 7200 E 29 = 12:29:00 5 867007 Grün Dominik 15A 8600 C 32 = 12:32:00 6 888642 Peths Matěj ABR 8501 E 35 = 12:35:00 7 896962 Obuškevič Jan SMR 7000 E 38 = 12:38:00 8 7003007 Jašek Petr ABR 7601 E 41 = 12:41:00 9 307297 Čully Andrej VBA 9501 E 44 = 12:44:00 10 9005136 Ludvík Vojtěch STB 9301 E 47 = 12:47:00 11 740212 Malátek Rastislav VBA 7401 E 50 = 12:50:00 12 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 E 53 = 12:53:00 13 899171 Tišnovský Martin TBM 9120 E 56 = 12:56:00 14 1400430 Graubner Jan TZL 8236 E 59 = 12:59:00 15 515062 Ševčík Martin TBM 7632 E 62 = 13:02:00 16 515441 Laciga Radek VSP 8200 E 65 = 13:05:00 17 888607 Pospíšek Marek TBM 8907 E 68 = 13:08:00 18 920662 Hradil Jiří TZL 8604 E 71 = 13:11:00 19 501884 Rygl Jaroslav TBM 7044 E 74 = 13:14:00 20 995876 Svoboda Honza SMR 7901 E 77 = 13:17:00 21 995866 Rygl Miroslav TBM 7205 E 80 = 13:20:00 22 52548 Staněk Tomáš TSU 9403 E 83 = 13:23:00 23 760226 Zajíc Josef LOV 7601 E 86 = 13:26:00 24 5419 Schachinger Bernhard 26A 0001 C 89 = 13:29:00 neregistro 25 887606 Stránský Vojtěch KPY 9000 E 92 = 13:32:00 26 881220 Wartbichler Christian 17A 8800 C 95 = 13:35:00 neregistro 27 1006283 Hora Vojtěch VSP 8301 E 98 = 13:38:00 28 1007527 Husák Václav SHK 7702 E 101 = 13:41:00 29 9005228 Vala Radek ABR 8401 E 104 = 13:44:00 30 853211 Haingartner Christof 19A 8400 C 107 = 13:47:00 neregistro 31 53596 Laciga Zdeněk VSP 5200 E 110 = 13:50:00 32 51616 Sajal Martin EKP 7803 E 113 = 13:53:00 33 681855 Jiran Jan PHK 7701 E 116 = 13:56:00 34 780722 Kříž Libor XPU 7804 E 119 = 13:59:00 35 890625 Haselsberger Kevin 23A 8900 C 122 = 14:02:00 neregistro 36 336751 Sedláček Petr TSU 8109 E 125 = 14:05:00 37 505096 Gromadka Maciej NNN 0002 C 128 = 14:08:00 neregistro 38 7151177 Pucherna Jan ZUP 7702 E 131 = 14:11:00 39 899162 Uhmann Petr TBM 8307 E 134 = 14:14:00 40 887001 Wojtynek Sebastian NNN 0003 C 137 = 14:17:00 neregistro 41 887947 Vanka Petr OKP 6801 E 140 = 14:20:00 42 7903100 Klimo Thomas 21A 7900 C 143 = 14:23:00 neregistro 43 887924 Lukavec Petr SMR 7800 E 146 = 14:26:00 44 688888 Rief Andreas 19A 7600 C 149 = 14:29:00 neregistro 45 981824 Pucherna Eduard ZUP 7403 E 152 = 14:32:00 46 995794 Chmelař Lukáš SHK 9102 E 155 = 14:35:00 47 4298 Kazda Jiří SJC 8006 E 158 = 14:38:00 neregistro 48 781121 Breitschädel Tobias 17A 7800 C 161 = 14:41:00 neregistro 49 709792 Exler Florian 21A 9200 C 164 = 14:44:00 neregistro 50 980373 Jalový Milan RBK 8347 E 167 = 14:47:00 51 ......................... VAK C 170 = 14:50:00 52 ......................... VAK C 173 = 14:53:00

Kategorie M21 KURZ

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 13.80 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
950 ......................... VAK C 26 = 12:26:00 951 7191 Michael Friedrich 28A 8200 C 29 = 12:29:00 neregistro 952 231972 Zenz Sebastian 29A 9200 C 32 = 12:32:00 neregistro 953 900526 Wallas Gert 23A 9000 C 35 = 12:35:00 neregistro 954 ? Resch Gernot 29A 8200 C 38 = 12:38:00 neregistro 955 7663 Zezulka Markus 27A 7200 C 41 = 12:41:00 neregistro

Kategorie M40 LONG

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 18.50 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
801 650519 Veselý Jan ZUP 6500 C 31 = 12:31:00 802 ......................... VAK C 34 = 12:34:00 803 1396865 Kaempfer Thomas 94C 7300 C 37 = 12:37:00 neregistro 804 232036 Šňupárek Martin XBM 7107 C 40 = 12:40:00 805 436966 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 43 = 12:43:00 neregistro 806 ......................... VAK C 46 = 12:46:00 807 442579 Raunigg Andreas 32A 6900 C 49 = 12:49:00 neregistro 808 9395 Háp Pavel PHK 7101 C 52 = 12:52:00 809 8491 Žíla Vladimír BOR 6800 A 55 = 12:55:00 810 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 58 = 12:58:00 811 52559 Král Jiří TSU 5941 E 61 = 13:01:00 812 515455 Holík Marek TBM 6507 C 64 = 13:04:00 813 2051543 Toloch Alexandr VIV 7000 C 67 = 13:07:00 814 2031370 Tišnovský Zdeněk TBM 6620 C 70 = 13:10:00 815 9849 Hanovec Petr VLI 7101 C 73 = 13:13:00 816 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 76 = 13:16:00 817 ? Weichselberger Wolfgang 29A 6700 C 79 = 13:19:00 neregistro 818 981848 Mach Radovan OKP 6605 C 82 = 13:22:00 819 331343 Charvát Roman VRL 6501 C 85 = 13:25:00 neregistro 820 2012286 Klučár Daniel RCP 7141 C 88 = 13:28:00 neregistro 821 1398988 Zrník Tomáš VIV 7118 C 91 = 13:31:00 822 515145 Trunkát Daniel XBM 7102 C 94 = 13:34:00 823 682358 Linhart Aleš VIV 7200 C 97 = 13:37:00 824 8657 Argaláš Jaroslav TBM 6213 C 100 = 13:40:00 825 2045204 Novotný Petr TZL 6601 C 103 = 13:43:00 826 515014 Bogar Leoš BOR 6603 C 106 = 13:46:00 827 211408 Pažický Ľudovít RCP 6941 C 109 = 13:49:00 neregistro 828 777705 Novak Roland 27A 6500 C 112 = 13:52:00 neregistro 829 995811 Galík Tomáš TBM 6522 C 115 = 13:55:00 830 777712 Dörfler Dietmar 27A 6200 C 118 = 13:58:00 neregistro 831 800096 Stockmayer Michael 32A 6800 C 121 = 14:01:00 neregistro 832 232332 Suchánek Ladislav XBM 7008 C 124 = 14:04:00 833 682084 Novák Libor OKP 6504 C 127 = 14:07:00 834 515069 Princ David TCB 6901 C 130 = 14:10:00 835 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 133 = 14:13:00 836 416108 Michalík Petr XBM 7117 C 136 = 14:16:00 837 1007549 Skoupý Jan VIV 7001 C 139 = 14:19:00 838 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 142 = 14:22:00 839 8650 Klaška Pavel DKP 6500 C 145 = 14:25:00 neregistro 840 842662 Parfianowicz Ludomir NNN 0004 C 148 = 14:28:00 neregistro 841 981830 Náhlovský David TBM 6512 C 151 = 14:31:00 842 219293 Seifert Jan VSP 6500 C 154 = 14:34:00 843 232032 Král Jan XBM 6903 C 157 = 14:37:00 844 9056 Folprecht Eduard ZUP 7300 B 160 = 14:40:00 845 886298 Kabát Jan EKP 6912 C 163 = 14:43:00 846 700825 Borsitzky Hans 32A 7000 C 166 = 14:46:00 neregistro 847 995793 Svoboda Petr SLA 6803 C 169 = 14:49:00

Kategorie M40 SHORT

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 14.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
851 301548 Vondra Radek OKP 7200 C 50 = 12:50:00 852 8509 Šembera Jiří VIP 6901 C 53 = 12:53:00 853 ......................... VAK C 56 = 12:56:00 854 683108 Alexander Kratky 21A 6801 C 59 = 12:59:00 neregistro 855 8434 Hlavatý Pavel BUL 6800 C 62 = 13:02:00

Kategorie M50

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 13.20 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
901 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 902 580930 Jankó Tamás 28A 6100 C 3 = 12:03:00 neregistro 903 416045 Nejedlý Petr TZL 5101 C 6 = 12:06:00 904 899180 Hejna Jiří KNC 6200 C 9 = 12:09:00 905 52049 Štěpánský Václav TBM 6108 C 12 = 12:12:00 906 361936 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 15 = 12:15:00 907 218993 Pirchegger Günter 36A 0004 C 18 = 12:18:00 neregistro 908 887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 21 = 12:21:00 neregistro 909 52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 24 = 12:24:00 910 2020717 Šimek Miroslav LME 6300 C 27 = 12:27:00 911 7200 Gartlgruber Wolfgang 28A 6000 C 30 = 12:30:00 neregistro 912 51581 Bochenek Milan EKP 5601 C 33 = 12:33:00 913 307364 Jánoška Jozef RBA 5902 C 36 = 12:36:00 914 49614 Flašar Jan KCK 5701 C 39 = 12:39:00 915 682361 Ludvík Petr STB 5701 C 42 = 12:42:00 916 52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 45 = 12:45:00 917 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 48 = 12:48:00 918 889285 Peths Pavel ABR 5801 C 51 = 12:51:00 919 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 54 = 12:54:00 920 51725 Sluka Milan JEP 6000 C 57 = 12:57:00 921 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 60 = 13:00:00 922 52005 Janský Jiří LBM 5805 C 63 = 13:03:00 923 620226 Wallas Klaus 23A 6200 C 66 = 13:06:00 neregistro 924 1700700 Dravetz Walter 19A 5400 C 69 = 13:09:00 neregistro 925 2053579 Kroupa Václav VIP 6104 A 72 = 13:12:00 926 ......................... VAK C 75 = 13:15:00 927 49808 Přibyl Ivan PFP 5900 C 78 = 13:18:00 928 416743 Čully Jan VBA 5501 C 81 = 13:21:00 929 1393042 Hochreiter Andreas 32A 5900 C 84 = 13:24:00 neregistro 930 361995 Müller Petr JEP 4800 C 87 = 13:27:00 931 45690 Resch Hannes 29A 5600 C 90 = 13:30:00 neregistro 932 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 93 = 13:33:00 933 51571 Vrabec Martin SCP 6100 C 96 = 13:36:00 934 53379 Vintr Ivan TZL 4501 C 99 = 13:39:00 935 207806 Kadlec Luděk VEY 5600 C 102 = 13:42:00 936 6961 Pidner Valentin 32A 5600 C 105 = 13:45:00 neregistro 937 8626 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 108 = 13:48:00 neregistro 938 1331963 Nebel Peter 32A 6300 C 111 = 13:51:00 neregistro 939 620216 Melcher Michael 36A 0002 C 114 = 13:54:00 neregistro 940 ? Marek Vladimír TSU 5700 C 117 = 13:57:00

Kategorie M60

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 10.10 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
980 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 981 446313 Meidinger Karlheinz 37A 5100 C 4 = 12:04:00 neregistro 982 9911111 Curt MAIER 22A 4400 C 7 = 12:07:00 neregistro 983 2032141 Rydlo Martin BOV 47XX C 10 = 12:10:00 neregistro 984 700888 Fink Karl 19A 4900 C 13 = 12:13:00 neregistro 985 7190 Benedek Robert 31A 4800 C 16 = 12:16:00 neregistro 986 427646 Herbert Lackner 15A 4000 C 19 = 12:19:00 987 49606 Wald František FSP 5300 C 22 = 12:22:00

Kategorie NEULINGE

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  7.40 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
777709 Zezulka Marion 27A 7350 C 42 = 12:42:00 neregistro 51685 Vondrová Magdaléna OKP 0350 C 45 = 12:45:00 neregistro ......................... VAK C 48 = 12:48:00 ......................... VAK C 51 = 12:51:00 ......................... VAK C 54 = 12:54:00 ......................... VAK C 57 = 12:57:00 ......................... VAK C 60 = 13:00:00 ......................... VAK C 63 = 13:03:00 ......................... VAK C 66 = 13:06:00 ......................... VAK C 69 = 13:09:00 ......................... VAK C 72 = 13:12:00 ......................... VAK C 75 = 13:15:00

Kategorie OPEN LONG

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 21.30 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 8 = 12:08:00 ......................... VAK C 11 = 12:11:00 ......................... VAK C 14 = 12:14:00 ......................... VAK C 17 = 12:17:00 ......................... VAK C 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 23 = 12:23:00 ......................... VAK C 26 = 12:26:00 ......................... VAK C 29 = 12:29:00

Kategorie OPEN SHORT

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  8.50 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 105 = 13:45:00 ......................... VAK C 108 = 13:48:00 ......................... VAK C 111 = 13:51:00 ......................... VAK C 114 = 13:54:00 ......................... VAK C 117 = 13:57:00 336739 Háp Ondřej PHK 9702 C 120 = 14:00:00 neregistro 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 123 = 14:03:00 neregistro 9940 Ticháčková Magdalena SJC 7962 B 126 = 14:06:00 neregistro 9367 Háp Petr PHK 7201 C 129 = 14:09:00 neregistro 443061 Klašková Josefina DKP 9651 C 132 = 14:12:00 neregistro 9368 Hápová Petra PHK 0051 C 135 = 14:15:00 neregistro ? Wallischová Romana EKP C 138 = 14:18:00 neregistro 52184 Pokorná Eva TCB 5751 C 141 = 14:21:00 neregistro 49756 Brenner Heimo 34A 6700 C 144 = 14:24:00 neregistro ......................... VAK C 147 = 14:27:00 ......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 153 = 14:33:00 ......................... VAK C 156 = 14:36:00 ......................... VAK C 159 = 14:39:00

Kategorie W14

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  7.40 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
790 51635 Kroupová Vendula VIP 0150 C 0 = 12:00:00 791 238736 Lea Hnilica 21A 0050 C 3 = 12:03:00 neregistro 792 ......................... VAK C 6 = 12:06:00 793 238738 Jana Hnilica 21A 0250 C 9 = 12:09:00 neregistro

Kategorie W17

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  8.60 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
161 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 C 1 = 12:01:00 162 253148 Přibylová Anežka PFP 9750 C 4 = 12:04:00 163 420938 Swoboda Anna 32A 9850 C 7 = 12:07:00 neregistro 164 230508 Fantoni Antonella 23A 9750 C 10 = 12:10:00 neregistro 165 ......................... VAK C 13 = 12:13:00 166 1500117 Peroutka Sophie 32A 9750 C 16 = 12:16:00 neregistro 167 410701 Náhlovská Bára TBM 9855 C 19 = 12:19:00 168 2042547 Králová Vilma TZL 9952 C 22 = 12:22:00 169 426376 Pilná Bára VRL 0052 C 25 = 12:25:00 neregistro

Kategorie W20

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 12.80 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
181 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 182 951410 Pirker Lisa 23A 9550 C 4 = 12:04:00 neregistro 183 518013 Ritter Julia 36A 0005 C 7 = 12:07:00 neregistro

Kategorie W21A

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 12.80 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 ......................... VAK C 16 = 12:16:00 302 9398 Salingerová Anna ZUP 7750 A 19 = 12:19:00 303 21520 Matulová Dana TBM 7653 A 22 = 12:22:00 304 52690 Linhartová Martina VIV 7750 A 25 = 12:25:00 305 8265 Kalošová TerKa SMR 8950 A 28 = 12:28:00 306 253129 Vanková Jana OKP 7750 A 31 = 12:31:00 307 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 A 34 = 12:34:00 308 2035150 Pajerová Ivana EKP 9051 A 37 = 12:37:00 309 52019 Uhnavá Markéta SBK 8485 A 40 = 12:40:00 310 416122 Khulová Petra VPM 8450 A 43 = 12:43:00 neregistro 311 886811 Jašková Šárka ABR 7751 A 46 = 12:46:00 312 ......................... VAK C 49 = 12:49:00 313 7003008 Kubínová Veronika SKV 9752 A 52 = 12:52:00 314 52076 Humlíčková Kateřina SBK 7664 A 55 = 12:55:00 315 51889 Jurečková Leona ABR 7752 A 58 = 12:58:00 316 53227 Ryglová Kateřina TBM 7372 A 61 = 13:01:00 317 1602620 Šiftancová Eva DMS 8050 A 64 = 13:04:00 318 51685 Vondrová Kateřina OKP 7250 A 67 = 13:07:00 319 1234321 Jiráčková Jana SBK 8661 A 70 = 13:10:00 320 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 A 73 = 13:13:00 321 433090 Karlíková Zuzana VIV 8050 A 76 = 13:16:00 322 887910 Košíková Jitka VSP 7799 A 79 = 13:19:00 323 53878 Divilová Lenka TZL 7400 A 82 = 13:22:00 324 434840 Bochenková Martina ZUP 8750 A 85 = 13:25:00 325 52895 Švarcbachová Jaroslava KNC 6754 A 88 = 13:28:00 326 51627 Ryšavá Magdalena ZUP 7651 A 91 = 13:31:00 327 232123 Veličková Monika ABR 8951 A 94 = 13:34:00 328 416221 Folprechtová Kateřina ZUP 7452 A 97 = 13:37:00 329 52266 Jirásková Markéta VSP 7653 A 100 = 13:40:00 330 301317 Haničáková Denisa SMR 8350 A 103 = 13:43:00 331 9268 Faltejsková Jana XPU 7652 A 106 = 13:46:00 332 219251 Daňková Veronika SBK 8151 A 109 = 13:49:00 333 899160 Ryšavá Vendula ZUP 8151 A 112 = 13:52:00 334 52217 Honnerová Blanka VPM 8051 A 115 = 13:55:00 neregistro 335 7906090 Stachoňová Barbara SBK 8451 A 118 = 13:58:00 336 2042537 Klimešová Gabriela VRL 7652 A 121 = 14:01:00 neregistro 337 981842 Tomešová Daniela SJC 8451 A 124 = 14:04:00 neregistro 338 756220 Vlčková Iva ZUP 7551 A 127 = 14:07:00 339 8269 Honsová Lenka SMR 7750 A 130 = 14:10:00 340 1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 A 133 = 14:13:00

Kategorie W21B

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 10.10 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
501 330608 Tomešová Steża TZL 8251 B 55 = 12:55:00 502 2020719 Rudolfová Jana SJC 7752 B 58 = 12:58:00 neregistro 503 232117 Jalová Martina RBK 8355 B 61 = 13:01:00 504 7249819 Michaličková Veronika ZUP 8651 B 64 = 13:04:00 505 52865 Křístková Veronika SBK 8379 C 67 = 13:07:00 506 2053563 Skobová Tereza VIP 7855 C 70 = 13:10:00 507 49844 Masopustová Elis VLI 8656 B 73 = 13:13:00 508 51659 Ježková Klára VSP 8455 C 76 = 13:16:00 509 8638 Foglarová Kamila VLI 8655 C 79 = 13:19:00 neregistro 510 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 82 = 13:22:00 neregistro 511 410185 Střelcová Radka TBM 8256 B 85 = 13:25:00 neregistro 512 ? Plšková Mária TZL 8753 C 88 = 13:28:00 513 51554 Hojná Silvie SCP 7950 B 91 = 13:31:00 514 51746 Městková Kateřina VSP 7650 B 94 = 13:34:00 515 2031372 Ouhrabková Radka EKP 8151 C 97 = 13:37:00 516 ? Marková Alena TSU 9050 C 100 = 13:40:00 517 53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 B 103 = 13:43:00 518 52952 Zajícová Petra LOV 7351 B 106 = 13:46:00 519 53284 Čechová Marcela TBM 7659 B 109 = 13:49:00 520 51699 Brettlová Marta VIP 7557 B 112 = 13:52:00 521 9341 Sedláčková Michaela XPU 8751 B 115 = 13:55:00 neregistro 522 51851 Šebestová Jana ZUP 7453 B 118 = 13:58:00 523 2011792 Michálková Alice VIV 7650 C 121 = 14:01:00 524 ? Vaněčková Petra ZUP 7950 B 124 = 14:04:00 525 307454 Čully Katharina VBA 9251 C 127 = 14:07:00 526 53228 Malá Alice TBM 7991 B 130 = 14:10:00 527 ......................... VAK C 133 = 14:13:00 528 49617 Flašarová Kristýna KCK 9054 C 136 = 14:16:00 529 ? Prylová Pavla ZUP 7552 B 139 = 14:19:00 530 2031372 Štembergová Lucie EKP 8851 B 142 = 14:22:00 531 64249 Vitelli Martina 94C 7650 C 145 = 14:25:00 neregistro 532 ? Trubáková Zuzana BLI 8051 B 148 = 14:28:00 533 51841 Berglová Lucie ZUP 8250 B 151 = 14:31:00 534 51563 Křížová Vendula SJC 8355 B 154 = 14:34:00 neregistro 535 410730 Jakoubová Ivka SMR 7450 B 157 = 14:37:00

Kategorie W21E

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 16.30 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
61 7200376 Hančíková Barbora TZL 8853 E 21 = 12:21:00 62 416834 Fólová Martina SMR 8850 E 24 = 12:24:00 63 500774 Eisl Birgit 17A 8250 C 27 = 12:27:00 neregistro 64 1985427 Sladká Kateřina SBK 8550 E 30 = 12:30:00 65 2033549 Linhart Gisa 32A 8950 C 33 = 12:33:00 neregistro 66 888619 Lamichová Martina PHK 9152 E 36 = 12:36:00 67 7518567 Puchernová Zuzana ZUP 8451 E 39 = 12:39:00 68 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 E 42 = 12:42:00 69 2016319 Kaminska Anna NNN 0001 C 45 = 12:45:00 neregistro 70 230596 Reiner Marina 23A 9150 C 48 = 12:48:00 neregistro 71 8905 Tomečková Zuzana TSU 8279 E 51 = 12:51:00 72 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 E 54 = 12:54:00 73 307457 Trnovcová Daniela VBA 8851 E 57 = 12:57:00 74 888629 Březinová Marie TSU 9191 E 60 = 13:00:00 75 1436949 Haltof Ewa LOV 9499 E 63 = 13:03:00 76 888650 Lamichová Kateřina PHK 8359 E 66 = 13:06:00 77 416287 Prchalová Ivana SMR 8754 E 69 = 13:09:00 78 219291 Seifertová Magda VSP 9150 E 72 = 13:12:00 79 888602 Štěpánská Adéla TBM 8870 E 75 = 13:15:00 80 920678 Staňková Štěpánka TSU 8992 E 78 = 13:18:00 81 920677 Tichovská Martina VSP 8650 E 81 = 13:21:00 82 2008512 Fajtová Stanislava VBA 8454 E 84 = 13:24:00 83 777770 Gigon Michaela TBM 7753 E 87 = 13:27:00 84 887935 Nováková Kateřina OKP 9450 E 90 = 13:30:00 85 307370 Kasalovská Natalia VBA 8554 E 93 = 13:33:00 86 52414 Skácelová Naděžda TSU 8889 E 96 = 13:36:00 87 515409 Kalinová Markéta EKP 8259 E 99 = 13:39:00 88 ......................... VAK C 102 = 13:42:00 89 ......................... VAK C 105 = 13:45:00

Kategorie W21 KURZ

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 10.10 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
770828 Ponweiser Eva 32A 7750 C 31 = 12:31:00 neregistro ......................... VAK C 34 = 12:34:00 892909 Primus Eva 23A 8950 C 37 = 12:37:00 neregistro 888884 Hirschhofer Andrea 32A 9150 C 40 = 12:40:00 neregistro ? Zenz Mirjam 29A 8950 C 43 = 12:43:00 neregistro 46231 Blutsch Beate 33A 8450 C 46 = 12:46:00 neregistro

Kategorie W40

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 10.30 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
861 232639 Pilná Libuše VRL 7153 C 2 = 12:02:00 neregistro 862 46317 Finder Gaby 36A 0001 C 5 = 12:05:00 neregistro 863 9396 Hápová Šárka PHK 7157 C 8 = 12:08:00 864 440359 Weber-Jungo Marion 32A 6750 C 11 = 12:11:00 neregistro 865 887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 14 = 12:14:00 neregistro 866 682366 Abelová Ivana STB 6798 C 17 = 12:17:00 867 2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 E 20 = 12:20:00 868 303931 Kroupová Jana VIP 7052 C 23 = 12:23:00 869 411773 Přibylová Eva PFP 6950 C 26 = 12:26:00 870 49857 Kučerová Vladimíra CHT 6460 C 29 = 12:29:00 871 777710 Novak-Fragner Elisabeth 27A 6650 C 32 = 12:32:00 neregistro 872 680205 Sonja Hnilica 21A 6850 C 35 = 12:35:00 neregistro 873 8924 Hančíková Michaela TZL 6559 C 38 = 12:38:00 874 ......................... VAK C 41 = 12:41:00

Kategorie W50

18.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  8.60 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
961 6972 Linhart Reingild 32A 5350 C 34 = 12:34:00 neregistro 962 52699 Perůtková Ivana LCE 5851 C 37 = 12:37:00 963 52540 Králová Dana TSU 5896 C 40 = 12:40:00 964 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 43 = 12:43:00 965 49465 Sladká Zora PBM 6059 C 46 = 12:46:00 966 307375 Čully Zuzana VBA 5852 C 49 = 12:49:00 967 ......................... VAK C 52 = 12:52:00 968 8906 Skácelová Naděžda TSU 6183 C 55 = 12:55:00 969 427644 Ritter Waltraud 36A 0003 C 58 = 12:58:00 neregistro 970 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 61 = 13:01:00 971 52090 Janská Iva LBM 5795 C 64 = 13:04:00 972 888636 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 67 = 13:07:00 973 307440 Jánošková Taťjana RBA 6051 C 70 = 13:10:00 974 7282 Gratschmayer Martina 29A 6050 C 73 = 13:13:00 neregistro 975 51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 76 = 13:16:00 976 232174 Bochenková Jana EKP 6150 C 79 = 13:19:00 977 339022 Zacherl Andrea 29A 6150 C 82 = 13:22:00 neregistro