Kategorie FAMILIE

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Weichselberger Elias 29A 0600 C 0 = 10:00:00 neregistro ......................... VAK C 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 238739 Hannes Hnilica 21A 0400 C 18 = 10:18:00 neregistro ......................... VAK C 21 = 10:21:00 4030 Heindl Clemens 34A 0400 C 24 = 10:24:00 neregistro ......................... VAK C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 301356 Kubáková Nela SJH 0451 C 33 = 10:33:00 neregistro ......................... VAK C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00

Kategorie M14

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 336772 Kubák Martin SJH 9902 C 61 = 11:01:00 neregistro 2 51866 Vondra Matěj OKP 0000 C 64 = 11:04:00 3 410349 Humlíček Tomáš SBK 0101 C 67 = 11:07:00 4 ......................... VAK C 70 = 11:10:00

Kategorie M17

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 682362 Ludvík Matyáš STB 9801 C 1 = 10:01:00 2 808808 Finder Markus 35A 0001 C 4 = 10:04:00 neregistro 3 682625 Hlavatý Jan BUL 9800 C 7 = 10:07:00 4 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 5 997929 Horák Jan LDC 9800 C 13 = 10:13:00

Kategorie M20

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  7.90 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 331146 Charvát Jan VRL 9601 B 103 = 11:43:00 neregistro 2 4383 Nemet Michal BOR 9705 A 106 = 11:46:00 3 886607 Šňupárek Václav TZL 9548 A 109 = 11:49:00 4 230584 Pletzer Matthias 23A 9400 C 112 = 11:52:00 neregistro 5 ......................... VAK C 115 = 11:55:00 6 9912 Kroupa Jakub VIP 9500 B 118 = 11:58:00 7 876001 Muller Matej VBA 9601 E 121 = 12:01:00 8 301620 Kroupa Tomáš VIP 9401 B 124 = 12:04:00

Kategorie M21A

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  9.20 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 8877 Honner Jaroslav VPM 7802 A 0 = 10:00:00 neregistro 2 49385 Kopecký Pavel VSP 7800 A 3 = 10:03:00 3 9904 Drobník Lukáš SCP 8500 A 6 = 10:06:00 4 336798 Müller Pavel JEP 7900 A 9 = 10:09:00 5 2045151 Šenk Petr VBA 8001 A 12 = 10:12:00 6 51609 Zicha Jiří TZL 7733 A 15 = 10:15:00 7 2035155 Vítek Jan VSP 8100 A 18 = 10:18:00 8 8931 Krejčík Jiří TZL 8301 A 21 = 10:21:00 9 8518 Rejholec Michal BOR 7412 A 24 = 10:24:00 10 53355 Kroc Dalibor VIV 7400 A 27 = 10:27:00 11 9365 Gebas Miroslav XBM 8102 A 30 = 10:30:00 12 2025358 Karlík Michal VIV 8000 A 33 = 10:33:00 13 899168 Šmahel David TBM 7407 A 36 = 10:36:00 14 523000 Pašek František ZUP 7601 A 39 = 10:39:00 15 7003040 Cerman Lukáš VSP 8101 A 42 = 10:42:00 16 889688 Kasal Vít SBK 7540 A 45 = 10:45:00 17 515034 Procházka Jiří TBM 7633 A 48 = 10:48:00 18 51628 Hýbl Lukáš VIP 7504 A 51 = 10:51:00 19 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 20 2035731 Vaněk Petr PHK 7600 A 57 = 10:57:00 21 416018 Schwab Martin TBM 8101 A 60 = 11:00:00 22 8253 Pařízek Petr SMR 7001 A 63 = 11:03:00 23 ......................... VAK C 66 = 11:06:00 24 1984420 Merenus Štěpán EKP 8401 A 69 = 11:09:00 25 416112 Bureš Pavel XBM 7549 A 72 = 11:12:00 26 1700079 Schwab David TBM 7401 A 75 = 11:15:00 27 897352 Jiran Václav XBM 7601 A 78 = 11:18:00 28 438621 Urban Miroslav DMS 7900 A 81 = 11:21:00 29 886278 Pucherna Petr ZUP 8002 A 84 = 11:24:00 30 7000004 Horák Martin LDC 7100 A 87 = 11:27:00 31 53272 Strejček Petr TBM 7228 A 90 = 11:30:00 32 887623 Anděl Robert VPM 8001 A 93 = 11:33:00 neregistro 33 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 A 96 = 11:36:00 34 920658 Pavlík Radek ABR 6849 A 99 = 11:39:00 35 2042503 Kurz Pavel EKP 7408 A 102 = 11:42:00 36 339048 Faltejsek Lukáš XPU 7725 A 105 = 11:45:00 37 7905090 Stachoň Zdeněk SBK 8014 A 108 = 11:48:00 38 2300842 Wohanka Pavel VRL 7501 A 111 = 11:51:00 neregistro 39 426395 Buriánek Vojta SMR 7801 A 114 = 11:54:00 40 1919191 Urban Jan SBK 7537 A 117 = 11:57:00 41 8268 Hons Miši SMR 7700 A 120 = 12:00:00 42 888617 Šňupárek Ondřej TZL 6949 A 123 = 12:03:00

Kategorie M21B

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  8.20 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 995817 Musil Pavel SJC 7705 B 1 = 10:01:00 neregistro 2 51747 Jirásek Milan VSP 7403 B 4 = 10:04:00 3 896967 Tomeš Petr SJC 7531 A 7 = 10:07:00 neregistro 4 7904 Bergl Tomáš ZUP 7800 B 10 = 10:10:00 5 232631 Zaoral Pedros SMR 7903 B 13 = 10:13:00 6 1007541 Sochor Jan SBK 6922 B 16 = 10:16:00 7 49669 Kavan Tomáš TBM 8603 B 19 = 10:19:00 8 682119 Putík Jiří VLI 7505 B 22 = 10:22:00 9 51395 Švarcbach Michal KNC 7001 B 25 = 10:25:00 10 416199 Bašus Petr SCP 7400 B 28 = 10:28:00 11 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 12 8292 Urbaník Robert VLI 7002 B 34 = 10:34:00 13 51959 Hruška Miloš ABR 7501 B 37 = 10:37:00 14 51773 Boudný Jan SCP 7417 B 40 = 10:40:00 15 920698 Tománek Otakar VLI 8300 B 43 = 10:43:00 16 416206 La Carbonara Claudio TBM 7337 B 46 = 10:46:00 17 438648 Štemberg Milan EKP 8608 B 49 = 10:49:00 18 2032137 Bezděk Václav ABR 8502 B 52 = 10:52:00 19 52363 Jiráček Josef SBK 8501 B 55 = 10:55:00 20 2031357 Mikan Albert EKP 8606 B 58 = 10:58:00 21 609906 Humlíček Aleš SBK 7539 B 61 = 11:01:00 22 53634 Fujáček Jan SCP 7506 B 64 = 11:04:00 23 9767 Komín David LME 7401 B 67 = 11:07:00 24 888646 Netuka Martin SHK 7302 B 70 = 11:10:00 25 515493 Šebesta Petr ZUP 7604 B 73 = 11:13:00 26 9005141 Meier Milan VLI 7301 B 76 = 11:16:00 27 899152 Nemšovský Petr ZUP 7605 B 79 = 11:19:00 28 53882 Hodoň Miroslav VIV 8100 B 82 = 11:22:00 29 51558 Vrabec Ondřej SCP 8303 B 85 = 11:25:00 30 ......................... VAK C 88 = 11:28:00 31 711577 Pucher Filip ZUP 7404 B 91 = 11:31:00 32 920687 Kolář Rudolf ABR 6301 B 94 = 11:34:00 33 361918 Buchtík Aleš XBM 8201 B 97 = 11:37:00

Kategorie M21C

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  8.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 331606 Tomeš Radim TZL 7849 C 1 = 10:01:00 2 9978 Ticháček Radek SJC 7801 B 3 = 10:03:00 neregistro 3 887941 Flašar Jan PGP 8610 C 5 = 10:05:00 neregistro 4 ? Zachoval Tomáš XBM 8001 C 7 = 10:07:00 5 988886 Kasal Jiří SBK 7301 C 9 = 10:09:00 6 2035145 Ouhrabka Jakub EKP 8003 C 11 = 10:11:00 7 53399 Pastuszek Jakub TZL 7500 C 13 = 10:13:00 8 320128 Malý Martin TBM 7610 C 15 = 10:15:00 9 410339 Jágr Jaroslav SBK 7549 C 17 = 10:17:00 10 2019217 Boček Milan TBM 9228 C 19 = 10:19:00 11 8812 Šimek Petr RBK 8444 C 21 = 10:21:00 12 1066205 Čermák Daniel EKP 7510 C 23 = 10:23:00 13 410325 Cremaschini Gianprimo TBM 7905 C 25 = 10:25:00 14 2051950 Ančic Ľuboš VBA 8101 C 27 = 10:27:00 15 2019231 Dzik Martin VIV 7600 C 29 = 10:29:00 16 331259 Divila Martin TZL 7402 C 31 = 10:31:00 17 52286 Bochňák Zbyněk LOV 7600 C 33 = 10:33:00 neregistro 18 2031353 Šimek Radek JEP 8000 C 35 = 10:35:00 19 1976000 Pátek Richard SBK 7609 C 37 = 10:37:00 20 7200339 Černý Ladislav ZUP 8200 C 39 = 10:39:00 21 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 22 416046 Pastuszek Filip TZL 7731 C 43 = 10:43:00 23 999666 König Lukáš SBK 8001 C 45 = 10:45:00 24 2019239 Ohera Karel BLI 7803 C 47 = 10:47:00 25 ? Nedopílek David 89C 7600 C 49 = 10:49:00 neregistro 26 ? Reif Jan TSU 8604 C 51 = 10:51:00 27 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 28 2019222 Ištok Martin BLI 8001 C 55 = 10:55:00 29 53206 Šafek Jiří SBK 7621 C 57 = 10:57:00 30 7200324 Tomanek Daniel ABR 7401 C 59 = 10:59:00

Kategorie M21E

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati 10.70 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 980373 Jalový Milan RBK 8347 E 20 = 10:20:00 2 981824 Pucherna Eduard ZUP 7403 E 22 = 10:22:00 3 9005136 Ludvík Vojtěch STB 9301 E 24 = 10:24:00 4 336751 Sedláček Petr TSU 8109 E 26 = 10:26:00 5 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 6 853211 Haingartner Christof 19A 8400 C 30 = 10:30:00 neregistro 7 867007 Grün Dominik 15A 8600 C 32 = 10:32:00 8 515495 Kouřimský Jan SLA 7200 E 34 = 10:34:00 9 890625 Haselsberger Kevin 23A 8900 C 36 = 10:36:00 neregistro 10 1006283 Hora Vojtěch VSP 8301 E 38 = 10:38:00 11 781121 Breitschädel Tobias 17A 7800 C 40 = 10:40:00 neregistro 12 995794 Chmelař Lukáš SHK 9102 E 42 = 10:42:00 13 887001 Wojtynek Sebastian NNN 0003 C 44 = 10:44:00 neregistro 14 881220 Wartbichler Christian 17A 8800 C 46 = 10:46:00 neregistro 15 7151177 Pucherna Jan ZUP 7702 E 48 = 10:48:00 16 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 17 416111 Haničák Tomáš DMS 7700 E 52 = 10:52:00 18 740212 Malátek Rastislav VBA 7401 E 54 = 10:54:00 19 53596 Laciga Zdeněk VSP 5200 E 56 = 10:56:00 20 307297 Čully Andrej VBA 9501 E 58 = 10:58:00 21 899162 Uhmann Petr TBM 8307 E 60 = 11:00:00 22 7229483 Michalička David ZUP 8001 E 62 = 11:02:00 23 505096 Gromadka Maciej NNN 0002 C 64 = 11:04:00 neregistro 24 1007527 Husák Václav SHK 7702 E 66 = 11:06:00 25 709792 Exler Florian 21A 9200 C 68 = 11:08:00 neregistro 26 51616 Sajal Martin EKP 7803 E 70 = 11:10:00 27 896962 Obuškevič Jan SMR 7000 E 72 = 11:12:00 28 681855 Jiran Jan PHK 7701 E 74 = 11:14:00 29 52548 Staněk Tomáš TSU 9403 E 76 = 11:16:00 30 888642 Peths Matěj ABR 8501 E 78 = 11:18:00 31 887924 Lukavec Petr SMR 7800 E 80 = 11:20:00 32 899171 Tišnovský Martin TBM 9120 E 82 = 11:22:00 33 515441 Laciga Radek VSP 8200 E 84 = 11:24:00 34 515062 Ševčík Martin TBM 7632 E 86 = 11:26:00 35 920662 Hradil Jiří TZL 8604 E 88 = 11:28:00 36 995866 Rygl Miroslav TBM 7205 E 90 = 11:30:00 37 1400430 Graubner Jan TZL 8236 E 92 = 11:32:00 38 888607 Pospíšek Marek TBM 8907 E 94 = 11:34:00 39 995876 Svoboda Honza SMR 7901 E 96 = 11:36:00 40 501884 Rygl Jaroslav TBM 7044 E 98 = 11:38:00 41 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 E 100 = 11:40:00 42 688888 Rief Andreas 19A 7600 C 102 = 11:42:00 neregistro 43 7903100 Klimo Thomas 21A 7900 C 104 = 11:44:00 neregistro 44 887606 Stránský Vojtěch KPY 9000 E 106 = 11:46:00 45 5419 Schachinger Bernhard 26A 0001 C 108 = 11:48:00 neregistro 46 9005228 Vala Radek ABR 8401 E 110 = 11:50:00 47 4298 Kazda Jiří SJC 8006 E 112 = 11:52:00 neregistro 48 760226 Zajíc Josef LOV 7601 E 114 = 11:54:00 49 780722 Kříž Libor XPU 7804 E 116 = 11:56:00 50 7003007 Jašek Petr ABR 7601 E 118 = 11:58:00 51 887947 Vanka Petr OKP 6801 E 120 = 12:00:00 52 811213 Daněk Roman SBK 7541 E 122 = 12:02:00

Kategorie M21 KURZ

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  8.20 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 231972 Zenz Sebastian 29A 9200 C 83 = 11:23:00 neregistro 2 7191 Michael Friedrich 28A 8200 C 85 = 11:25:00 neregistro 3 900526 Wallas Gert 23A 9000 C 87 = 11:27:00 neregistro 4 ? Resch Gernot 29A 8200 C 89 = 11:29:00 neregistro 5 ......................... VAK C 91 = 11:31:00 6 7663 Zezulka Markus 27A 7200 C 93 = 11:33:00 neregistro

Kategorie M40 LONG

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  9.50 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 ? Weichselberger Wolfgang 29A 6700 C 0 = 10:00:00 neregistro 2 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 3 = 10:03:00 3 416108 Michalík Petr XBM 7117 C 6 = 10:06:00 4 515455 Holík Marek TBM 6507 C 9 = 10:09:00 5 9056 Folprecht Eduard ZUP 7300 B 12 = 10:12:00 6 995811 Galík Tomáš TBM 6522 C 15 = 10:15:00 7 995793 Svoboda Petr SLA 6803 C 18 = 10:18:00 8 418279 Rotheneder Hannes 27A 6400 C 21 = 10:21:00 neregistro 9 515069 Princ David TCB 6901 C 24 = 10:24:00 10 219293 Seifert Jan VSP 6500 C 27 = 10:27:00 11 211408 Pažický Ľudovít RCP 6941 C 30 = 10:30:00 neregistro 12 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 13 9395 Háp Pavel PHK 7101 C 36 = 10:36:00 14 52559 Král Jiří TSU 5941 E 39 = 10:39:00 15 2031370 Tišnovský Zdeněk TBM 6620 C 42 = 10:42:00 16 777705 Novak Roland 27A 6500 C 45 = 10:45:00 neregistro 17 8657 Argaláš Jaroslav TBM 6213 C 48 = 10:48:00 18 9849 Hanovec Petr VLI 7101 C 51 = 10:51:00 19 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 54 = 10:54:00 neregistro 20 1396865 Kaempfer Thomas 94C 7300 C 57 = 10:57:00 neregistro 21 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 60 = 11:00:00 22 232036 Šňupárek Martin XBM 7107 C 63 = 11:03:00 23 842662 Parfianowicz Ludomir NNN 0004 C 66 = 11:06:00 neregistro 24 442579 Raunigg Andreas 32A 6900 C 69 = 11:09:00 neregistro 25 682358 Linhart Aleš VIV 7200 C 72 = 11:12:00 26 515145 Trunkát Daniel XBM 7102 C 75 = 11:15:00 27 1007549 Skoupý Jan VIV 7001 C 78 = 11:18:00 28 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 81 = 11:21:00 29 2012286 Klučár Daniel RCP 7141 C 84 = 11:24:00 neregistro 30 2045204 Novotný Petr TZL 6601 C 87 = 11:27:00 31 981830 Náhlovský David TBM 6512 C 90 = 11:30:00 32 2051543 Toloch Alexandr VIV 7000 C 93 = 11:33:00 33 681017 Thomas Hnilica 21A 6800 C 96 = 11:36:00 neregistro 34 777712 Dörfler Dietmar 27A 6200 C 99 = 11:39:00 neregistro 35 436966 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 102 = 11:42:00 neregistro 36 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 105 = 11:45:00 37 331343 Charvát Roman VRL 6501 C 108 = 11:48:00 neregistro 38 1398988 Zrník Tomáš VIV 7118 C 111 = 11:51:00 39 500545 Stockmayer Manfred 32A 6600 C 114 = 11:54:00 neregistro 40 51418 Zimmermann Pavel KRE 6401 C 117 = 11:57:00 41 800096 Stockmayer Michael 32A 6800 C 120 = 12:00:00 neregistro 42 232032 Král Jan XBM 6903 C 123 = 12:03:00 43 8491 Žíla Vladimír BOR 6800 A 126 = 12:06:00 44 232332 Suchánek Ladislav XBM 7008 C 129 = 12:09:00 45 515014 Bogar Leoš BOR 6603 C 132 = 12:12:00 46 682084 Novák Libor OKP 6504 C 135 = 12:15:00 47 650519 Veselý Jan ZUP 6500 C 138 = 12:18:00 48 ......................... VAK C 141 = 12:21:00 49 700825 Borsitzky Hans 32A 7000 C 144 = 12:24:00 neregistro

Kategorie M40 SHORT

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    79 m, 16 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 8434 Hlavatý Pavel BUL 6800 C 82 = 11:22:00 2 301548 Vondra Radek OKP 7200 C 85 = 11:25:00 3 8509 Šembera Jiří VIP 6901 C 88 = 11:28:00 4 ......................... VAK C 91 = 11:31:00

Kategorie M50

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 2 = 10:02:00 neregistro 2 7200 Gartlgruber Wolfgang 28A 6000 C 5 = 10:05:00 neregistro 3 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 8 = 10:08:00 4 620226 Wallas Klaus 23A 6200 C 11 = 10:11:00 neregistro 5 620216 Melcher Michael 36A 0002 C 14 = 10:14:00 neregistro 6 889285 Peths Pavel ABR 5801 C 17 = 10:17:00 7 361936 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 20 = 10:20:00 8 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 9 52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 26 = 10:26:00 10 52049 Štěpánský Václav TBM 6108 C 29 = 10:29:00 11 899180 Hejna Jiří KNC 6200 C 32 = 10:32:00 12 416045 Nejedlý Petr TZL 5101 C 35 = 10:35:00 13 ? Marek Vladimír TSU 5700 C 38 = 10:38:00 14 53379 Vintr Ivan TZL 4501 C 41 = 10:41:00 15 51725 Sluka Milan JEP 6000 C 44 = 10:44:00 16 51581 Bochenek Milan EKP 5601 C 47 = 10:47:00 17 49614 Flašar Jan KCK 5701 C 50 = 10:50:00 18 51571 Vrabec Martin SCP 6100 C 53 = 10:53:00 19 682361 Ludvík Petr STB 5701 C 56 = 10:56:00 20 45690 Resch Hannes 29A 5600 C 59 = 10:59:00 neregistro 21 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 22 8626 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 65 = 11:05:00 neregistro 23 1331963 Nebel Peter 32A 6300 C 68 = 11:08:00 neregistro 24 361995 Müller Petr JEP 4800 C 71 = 11:11:00 25 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 74 = 11:14:00 26 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 77 = 11:17:00 27 580930 Jankó Tamás 28A 6100 C 80 = 11:20:00 neregistro 28 2020717 Šimek Miroslav LME 6300 C 83 = 11:23:00 29 49808 Přibyl Ivan PFP 5900 C 86 = 11:26:00 30 1700700 Dravetz Walter 19A 5400 C 89 = 11:29:00 neregistro 31 416743 Čully Jan VBA 5501 C 92 = 11:32:00 32 52005 Janský Jiří LBM 5805 C 95 = 11:35:00 33 1393042 Hochreiter Andreas 32A 5900 C 98 = 11:38:00 neregistro 34 52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 101 = 11:41:00 35 6961 Pidner Valentin 32A 5600 C 104 = 11:44:00 neregistro 36 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 107 = 11:47:00 37 218993 Pirchegger Günter 36A 0004 C 110 = 11:50:00 neregistro 38 307364 Jánoška Jozef RBA 5902 C 113 = 11:53:00 39 207806 Kadlec Luděk VEY 5600 C 116 = 11:56:00 40 2053579 Kroupa Václav VIP 6104 A 119 = 11:59:00

Kategorie M60

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
700888 Fink Karl 19A 4900 C 121 = 12:01:00 neregistro ......................... VAK C 124 = 12:04:00 2032141 Rydlo Martin BOV 47XX C 127 = 12:07:00 neregistro 7190 Benedek Robert 31A 4800 C 130 = 12:10:00 neregistro 9911111 Curt MAIER 22A 4400 C 133 = 12:13:00 neregistro

Kategorie NEULINGE

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 51685 Vondrová Magdaléna OKP 0350 C 9 = 10:09:00 neregistro ......................... VAK C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 777709 Zezulka Marion 27A 7350 C 30 = 10:30:00 neregistro ......................... VAK C 33 = 10:33:00

Kategorie OPEN LONG

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  9.50 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 14 = 10:14:00 neregistro ......................... VAK C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 331719 Kubičková Bára SJH 9551 C 29 = 10:29:00 neregistro ......................... VAK C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00

Kategorie OPEN SHORT

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9368 Hápová Petra PHK 0051 C 1 = 10:01:00 neregistro ......................... VAK C 4 = 10:04:00 52184 Pokorná Eva TCB 5751 C 7 = 10:07:00 neregistro ......................... VAK C 10 = 10:10:00 331327 Kubáková Žaneta SJH 7751 C 13 = 10:13:00 neregistro 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 16 = 10:16:00 neregistro ......................... VAK C 19 = 10:19:00 336780 Kubáková Žaneta SJH 7401 C 22 = 10:22:00 neregistro ......................... VAK C 25 = 10:25:00 9367 Háp Petr PHK 7201 C 28 = 10:28:00 neregistro ......................... VAK C 31 = 10:31:00 336739 Háp Ondřej PHK 9702 C 34 = 10:34:00 neregistro ......................... VAK C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 49756 Brenner Heimo 34A 6700 C 43 = 10:43:00 neregistro ......................... VAK C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00

Kategorie W14

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 238738 Jana Hnilica 21A 0250 C 62 = 11:02:00 neregistro 2 ......................... VAK C 65 = 11:05:00 3 51635 Kroupová Vendula VIP 0150 C 68 = 11:08:00 4 238736 Lea Hnilica 21A 0050 C 71 = 11:11:00 neregistro

Kategorie W17

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 410701 Náhlovská Bára TBM 9855 C 43 = 10:43:00 2 420938 Swoboda Anna 32A 9850 C 46 = 10:46:00 neregistro 3 253148 Přibylová Anežka PFP 9750 C 49 = 10:49:00 4 1500117 Peroutka Sophie 32A 9750 C 52 = 10:52:00 neregistro 5 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 C 55 = 10:55:00 6 2042547 Králová Vilma TZL 9952 C 58 = 10:58:00 7 230508 Fantoni Antonella 23A 9750 C 61 = 11:01:00 neregistro 8 426376 Pilná Bára VRL 0052 C 64 = 11:04:00 neregistro 9 ......................... VAK C 67 = 11:07:00

Kategorie W20

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  6.70 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 951410 Pirker Lisa 23A 9550 C 31 = 10:31:00 neregistro 2 518013 Ritter Julia 36A 0005 C 34 = 10:34:00 neregistro 3 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 4 2033540 Hofer Saskia 32A 9650 C 40 = 10:40:00 neregistro

Kategorie W21A

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 52217 Honnerová Blanka VPM 8051 A 2 = 10:02:00 neregistro 2 756220 Vlčková Iva ZUP 7551 A 5 = 10:05:00 3 8269 Honsová Lenka SMR 7750 A 8 = 10:08:00 4 2042537 Klimešová Gabriela VRL 7652 A 11 = 10:11:00 neregistro 5 1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 A 14 = 10:14:00 6 899160 Ryšavá Vendula ZUP 8151 A 17 = 10:17:00 7 7906090 Stachoňová Barbara SBK 8451 A 20 = 10:20:00 8 9268 Faltejsková Jana XPU 7652 A 23 = 10:23:00 9 219251 Daňková Veronika SBK 8151 A 26 = 10:26:00 10 51685 Vondrová Kateřina OKP 7250 A 29 = 10:29:00 11 232123 Veličková Monika ABR 8951 A 32 = 10:32:00 12 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 A 35 = 10:35:00 13 331270 Kubínová Veronika SKV 9752 A 38 = 10:38:00 14 887910 Košíková Jitka VSP 7799 A 41 = 10:41:00 15 52690 Linhartová Martina VIV 7750 A 44 = 10:44:00 16 21520 Matulová Dana TBM 7653 A 47 = 10:47:00 17 52019 Uhnavá Markéta SBK 8485 A 50 = 10:50:00 18 416221 Folprechtová Kateřina ZUP 7452 A 53 = 10:53:00 19 8265 Kalošová TerKa SMR 8950 A 56 = 10:56:00 20 886811 Jašková Šárka ABR 7751 A 59 = 10:59:00 21 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 22 2035150 Pajerová Ivana EKP 9051 A 65 = 11:05:00 23 301317 Haničáková Denisa SMR 8350 A 68 = 11:08:00 24 53227 Ryglová Kateřina TBM 7372 A 71 = 11:11:00 25 1602620 Šiftancová Eva DMS 8050 A 74 = 11:14:00 26 51627 Ryšavá Magdalena ZUP 7651 A 77 = 11:17:00 27 253129 Vanková Jana OKP 7750 A 80 = 11:20:00 28 433090 Karlíková Zuzana VIV 8050 A 83 = 11:23:00 29 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 A 86 = 11:26:00 30 1234321 Jiráčková Jana SBK 8661 A 89 = 11:29:00 31 52895 Švarcbachová Jaroslava KNC 6754 A 92 = 11:32:00 32 9398 Salingerová Anna ZUP 7750 A 95 = 11:35:00 33 52076 Humlíčková Kateřina SBK 7664 A 98 = 11:38:00 34 434840 Bochenková Martina ZUP 8750 A 101 = 11:41:00 35 51889 Jurečková Leona ABR 7752 A 104 = 11:44:00 36 ......................... VAK C 107 = 11:47:00 37 52266 Jirásková Markéta VSP 7653 A 110 = 11:50:00 38 53878 Divilová Lenka TZL 7400 A 113 = 11:53:00 39 981842 Tomešová Daniela SJC 8451 A 116 = 11:56:00 neregistro

Kategorie W21B

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 410730 Jakoubová Ivka SMR 7450 B 14 = 10:14:00 2 2020719 Rudolfová Jana SJC 7752 B 16 = 10:16:00 neregistro 3 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 4 53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 B 20 = 10:20:00 5 ? Böhne Christina RBK 8055 C 22 = 10:22:00 neregistro 6 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 7 49617 Flašarová Kristýna KCK 9054 C 26 = 10:26:00 8 410185 Střelcová Radka TBM 8256 B 28 = 10:28:00 neregistro 9 51699 Brettlová Marta VIP 7557 B 30 = 10:30:00 10 51851 Šebestová Jana ZUP 7453 B 32 = 10:32:00 11 51554 Hojná Silvie SCP 7950 B 34 = 10:34:00 12 ? Trubáková Zuzana BLI 8051 B 36 = 10:36:00 13 53228 Malá Alice TBM 7991 B 38 = 10:38:00 14 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 40 = 10:40:00 neregistro 15 7249819 Michaličková Veronika ZUP 8651 B 42 = 10:42:00 16 2053563 Skobová Tereza VIP 7855 C 44 = 10:44:00 17 52952 Zajícová Petra LOV 7351 B 46 = 10:46:00 18 ? Vaněčková Petra ZUP 7950 B 48 = 10:48:00 19 2011792 Michálková Alice VIV 7650 C 50 = 10:50:00 20 64249 Vitelli Martina 94C 7650 C 52 = 10:52:00 neregistro 21 ? Marková Alena TSU 9050 C 54 = 10:54:00 22 53284 Čechová Marcela TBM 7659 B 56 = 10:56:00 23 2031372 Ouhrabková Radka EKP 8151 C 58 = 10:58:00 24 307454 Čully Katharina VBA 9251 C 60 = 11:00:00 25 51746 Městková Kateřina VSP 7650 B 62 = 11:02:00 26 52865 Křístková Veronika SBK 8379 C 64 = 11:04:00 27 51659 Ježková Klára VSP 8455 C 66 = 11:06:00 28 ? Prylová Pavla ZUP 7552 B 68 = 11:08:00 29 49844 Masopustová Elis VLI 8656 B 70 = 11:10:00 30 ? Plšková Mária TZL 8753 C 72 = 11:12:00 31 9341 Sedláčková Michaela XPU 8751 B 74 = 11:14:00 neregistro 32 2031372 Štembergová Lucie EKP 8851 B 76 = 11:16:00 33 8638 Foglarová Kamila VLI 8655 C 78 = 11:18:00 neregistro 34 51841 Berglová Lucie ZUP 8250 B 80 = 11:20:00 35 9940 Ticháčková Magdalena SJC 7962 B 82 = 11:22:00 neregistro 36 232117 Jalová Martina RBK 8355 B 84 = 11:24:00 37 51563 Křížová Vendula SJC 8355 B 86 = 11:26:00 neregistro 38 330608 Tomešová Steża TZL 8251 B 88 = 11:28:00

Kategorie W21E

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  7.50 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 1436949 Haltof Ewa LOV 9499 E 21 = 10:21:00 2 7518567 Puchernová Zuzana ZUP 8451 E 23 = 10:23:00 3 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 E 25 = 10:25:00 4 307457 Trnovcová Daniela VBA 8851 E 27 = 10:27:00 6 888619 Lamichová Martina PHK 9152 E 29 = 10:29:00 7 219291 Seifertová Magda VSP 9150 E 31 = 10:31:00 8 777770 Gigon Michaela TBM 7753 E 33 = 10:33:00 5 416287 Prchalová Ivana SMR 8754 E 35 = 10:35:00 9 2008512 Fajtová Stanislava VBA 8454 E 37 = 10:37:00 10 920678 Staňková Štěpánka TSU 8992 E 39 = 10:39:00 18 888650 Lamichová Kateřina PHK 8359 E 41 = 10:41:00 11 888602 Štěpánská Adéla TBM 8870 E 43 = 10:43:00 12 920677 Tichovská Martina VSP 8650 E 45 = 10:45:00 13 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 14 1985427 Sladká Kateřina SBK 8550 E 49 = 10:49:00 15 2016319 Kaminska Anna NNN 0001 C 51 = 10:51:00 neregistro 16 2033549 Linhart Gisa 32A 8950 C 53 = 10:53:00 neregistro 17 515409 Kalinová Markéta EKP 8259 E 55 = 10:55:00 19 888629 Březinová Marie TSU 9191 E 57 = 10:57:00 20 230596 Reiner Marina 23A 9150 C 59 = 10:59:00 neregistro 21 500774 Eisl Birgit 17A 8250 C 61 = 11:01:00 neregistro 22 52414 Skácelová Naděžda TSU 8889 E 63 = 11:03:00 23 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 E 65 = 11:05:00 24 416834 Fólová Martina SMR 8850 E 67 = 11:07:00 25 887935 Nováková Kateřina OKP 9450 E 69 = 11:09:00 26 7200376 Hančíková Barbora TZL 8853 E 71 = 11:11:00 27 ......................... VAK C 73 = 11:13:00 28 8905 Tomečková Zuzana TSU 8279 E 75 = 11:15:00 29 307370 Kasalovská Natalia VBA 8554 E 77 = 11:17:00

Kategorie W21 KURZ

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
770828 Ponweiser Eva 32A 7750 C 0 = 10:00:00 neregistro 892909 Primus Eva 23A 8950 C 2 = 10:02:00 neregistro 888884 Hirschhofer Andrea 32A 9150 C 4 = 10:04:00 neregistro ? Zenz Mirjam 29A 8950 C 6 = 10:06:00 neregistro ......................... VAK C 8 = 10:08:00

Kategorie W40

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 ......................... VAK C 92 = 11:32:00 2 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 95 = 11:35:00 neregistro 3 777710 Novak-Fragner Elisabeth 27A 6650 C 98 = 11:38:00 neregistro 4 8924 Hančíková Michaela TZL 6559 C 101 = 11:41:00 5 303931 Kroupová Jana VIP 7052 C 104 = 11:44:00 6 411773 Přibylová Eva PFP 6950 C 107 = 11:47:00 7 682366 Abelová Ivana STB 6798 C 110 = 11:50:00 8 416244 Zimmermannová Milena KRE 6851 C 113 = 11:53:00 9 887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 116 = 11:56:00 neregistro 10 49857 Kučerová Vladimíra CHT 6460 C 119 = 11:59:00 11 9396 Hápová Šárka PHK 7157 C 122 = 12:02:00 12 46317 Finder Gaby 36A 0001 C 125 = 12:05:00 neregistro 13 2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 E 128 = 12:08:00 14 232639 Pilná Libuše VRL 7153 C 131 = 12:11:00 neregistro 15 680205 Sonja Hnilica 21A 6850 C 134 = 12:14:00 neregistro 16 440359 Weber-Jungo Marion 32A 6750 C 137 = 12:17:00 neregistro 17 331784 Kubičková Ivana SJH 6851 C 140 = 12:20:00 neregistro 18 ? Weichselberger-Rodriguez 29A 6450 C 143 = 12:23:00 neregistro

Kategorie W50

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 16.05.2013   20:33

st.p SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 52090 Janská Iva LBM 5795 C 43 = 10:43:00 2 888636 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 46 = 10:46:00 3 52540 Králová Dana TSU 5896 C 49 = 10:49:00 4 427644 Ritter Waltraud 36A 0003 C 52 = 10:52:00 neregistro 5 7282 Gratschmayer Martina 29A 6050 C 55 = 10:55:00 neregistro 6 8906 Skácelová Naděžda TSU 6183 C 58 = 10:58:00 7 307440 Jánošková Taťjana RBA 6051 C 61 = 11:01:00 8 232174 Bochenková Jana EKP 6150 C 64 = 11:04:00 9 6972 Linhart Reingild 32A 5350 C 67 = 11:07:00 neregistro 10 51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 70 = 11:10:00 11 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 73 = 11:13:00 12 339022 Zacherl Andrea 29A 6150 C 76 = 11:16:00 neregistro 13 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 79 = 11:19:00 14 307375 Čully Zuzana VBA 5852 C 82 = 11:22:00 15 52699 Perůtková Ivana LCE 5851 C 85 = 11:25:00 16 ......................... VAK C 88 = 11:28:00