15A OLG Ströck Wien

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 397)7 867007 M21E 15A8600 Grün Dominik 32.00

17A ASKÖ Henndorf Orienteering

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 6)11 781121 M21E 17A7800 Breitschädel Tobias 40.00 neregistro ( 157)14 881220 M21E 17A8800 Wartbichler Christian 46.00 neregistro ( 7)21 500774 W21E 17A8250 Eisl Birgit 61.00 neregistro

19A OLC Graz

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 50)6 853211 M21E 19A8400 Haingartner Christof 30.00 neregistro ( 51)30 1700700 M50 19A5400 Dravetz Walter 89.00 neregistro ( 52)42 688888 M21E 19A7600 Rief Andreas 102.00 neregistro ( 56) 700888 M60 19A4900 Fink Karl 121.00 neregistro

21A OLT Transdanubien

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 228) 238739 FAMIL 21A0400 Hannes Hnilica 18.00 neregistro ( 227)1 238738 W14 21A0250 Jana Hnilica 62.00 neregistro ( 163)25 709792 M21E 21A9200 Exler Florian 68.00 neregistro ( 226)4 238736 W14 21A0050 Lea Hnilica 71.00 neregistro ( 225)33 681017 M40LO 21A6800 Thomas Hnilica 96.00 neregistro ( 174)43 7903100 M21E 21A7900 Klimo Thomas 104.00 neregistro ( 229)15 680205 W40 21A6850 Sonja Hnilica 134.00 neregistro

22A ASKÖ OLC KÄRNTEN

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 96) 9911111 M60 22A4400 Curt MAIER 133.00 neregistro

23A NF Villach

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 102) 892909 W21KU 23A8950 Primus Eva 2.00 neregistro ( 100)4 620226 M50 23A6200 Wallas Klaus 11.00 neregistro ( 106)1 951410 W20 23A9550 Pirker Lisa 31.00 neregistro ( 101)9 890625 M21E 23A8900 Haselsberger Kevin 36.00 neregistro ( 104)20 230596 W21E 23A9150 Reiner Marina 59.00 neregistro ( 107)7 230508 W17 23A9750 Fantoni Antonella 61.00 neregistro ( 103)3 900526 M21KU 23A9000 Wallas Gert 87.00 neregistro ( 105)4 230584 M20 23A9400 Pletzer Matthias 112.00 neregistro

26A HSV Ried

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 405)45 5419 M21E 26A0001 Schachinger Bernhard 108.00 neregistro

27A HSV Baden

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 230)8 418279 M40LO 27A6400 Rotheneder Hannes 21.00 neregistro ( 161) 777709 NEULI 27A7350 Zezulka Marion 30.00 neregistro ( 158)16 777705 M40LO 27A6500 Novak Roland 45.00 neregistro ( 160)6 7663 M21KU 27A7200 Zezulka Markus 93.00 neregistro ( 159)3 777710 W40 27A6650 Novak-Fragner Elisabet 98.00 neregistro ( 232)34 777712 M40LO 27A6200 Dörfler Dietmar 99.00 neregistro

28A HSV PINKAFELD

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 380)2 7200 M50 28A6000 Gartlgruber Wolfgang 5.00 neregistro ( 381)27 580930 M50 28A6100 Jankó Tamás 80.00 neregistro ( 382)2 7191 M21KU 28A8200 Michael Friedrich 85.00 neregistro

29A ÖTK-Wien

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 193)1 ? M40LO 29A6700 Weichselberger Wolfgan 0.00 neregistro ( 194) ? FAMIL 29A0600 Weichselberger Elias 0.00 neregistro ( 189) ? W21KU 29A8950 Zenz Mirjam 6.00 neregistro ( 192)5 7282 W50 29A6050 Gratschmayer Martina 55.00 neregistro ( 188)20 45690 M50 29A5600 Resch Hannes 59.00 neregistro ( 190)12 339022 W50 29A6150 Zacherl Andrea 76.00 neregistro ( 231)1 231972 M21KU 29A9200 Zenz Sebastian 83.00 neregistro ( 222)4 ? M21KU 29A8200 Resch Gernot 89.00 neregistro ( 195)18 ? W40 29A6450 Weichselberger-Rodrigu 143.00 neregistro

31A LZ OMAHA

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 184) 7190 M60 31A4800 Benedek Robert 130.00 neregistro

32A HSV OL Wiener Neustadt

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 242) 770828 W21KU 32A7750 Ponweiser Eva 0.00 neregistro ( 254) 888884 W21KU 32A9150 Hirschhofer Andrea 4.00 neregistro ( 255)4 2033540 W20 32A9650 Hofer Saskia 40.00 neregistro ( 257)2 420938 W17 32A9850 Swoboda Anna 46.00 neregistro ( 256)4 1500117 W17 32A9750 Peroutka Sophie 52.00 neregistro ( 253)16 2033549 W21E 32A8950 Linhart Gisa 53.00 neregistro ( 244)9 6972 W50 32A5350 Linhart Reingild 67.00 neregistro ( 247)23 1331963 M50 32A6300 Nebel Peter 68.00 neregistro ( 252)24 442579 M40LO 32A6900 Raunigg Andreas 69.00 neregistro ( 246)33 1393042 M50 32A5900 Hochreiter Andreas 98.00 neregistro ( 245)35 6961 M50 32A5600 Pidner Valentin 104.00 neregistro ( 249)39 500545 M40LO 32A6600 Stockmayer Manfred 114.00 neregistro ( 251)41 800096 M40LO 32A6800 Stockmayer Michael 120.00 neregistro ( 250)16 440359 W40 32A6750 Weber-Jungo Marion 137.00 neregistro ( 191)49 700825 M40LO 32A7000 Borsitzky Hans 144.00 neregistro

34A OK Gittis Klosterneuburg

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 399) 4030 FAMIL 34A0400 Heindl Clemens 24.00 neregistro ( 398) 49756 OPENS 34A6700 Brenner Heimo 43.00 neregistro

35A HSV Graz

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 400)2 808808 M17 35A0001 Finder Markus 4.00 neregistro

36A NF Steiermark

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 402)5 620216 M50 36A0002 Melcher Michael 14.00 neregistro ( 406)2 518013 W20 36A0005 Ritter Julia 34.00 neregistro ( 403)4 427644 W50 36A0003 Ritter Waltraud 52.00 neregistro ( 404)37 218993 M50 36A0004 Pirchegger Günter 110.00 neregistro ( 401)12 46317 W40 36A0001 Finder Gaby 125.00 neregistro

89C TJ Švýcárna

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 408)25 ? M21C 89C7600 Nedopílek David 49.00 neregistro

94C OLG Biberist SO

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 419)20 64249 W21B 94C7650 Vitelli Martina 52.00 neregistro ( 418)20 1396865 M40LO 94C7300 Kaempfer Thomas 57.00 neregistro

ABR A-team NOVO Bruntál

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 148)6 889285 M50 ABR5801 Peths Pavel 17.00 ( 173)11 232123 W21A ABR8951 Veličková Monika 32.00 ( 153)13 51959 M21B ABR7501 Hruška Miloš 37.00 ( 154)18 2032137 M21B ABR8502 Bezděk Václav 52.00 ( 155)20 886811 W21A ABR7751 Jašková Šárka 59.00 ( 389)30 7200324 M21C ABR7401 Tomanek Daniel 59.00 ( 150)30 888642 M21E ABR8501 Peths Matěj 78.00 ( 151)32 920687 M21B ABR6301 Kolář Rudolf 94.00 ( 152)34 920658 M21A ABR6849 Pavlík Radek 99.00 ( 156)35 51889 W21A ABR7752 Jurečková Leona 104.00 ( 147)46 9005228 M21E ABR8401 Vala Radek 110.00 ( 149)50 7003007 M21E ABR7601 Jašek Petr 118.00

BBM BETA URSUS Orienteering

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 9)21 553435 M40LO BBM7101 Kunz Martin 60.00

BLI MTBO Bludný kořen

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 393)12 ? W21B BLI8051 Trubáková Zuzana 36.00 ( 392)24 2019239 M21C BLI7803 Ohera Karel 47.00 ( 391)28 2019222 M21C BLI8001 Ištok Martin 55.00

BOR OK Jiskra Nový Bor

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 302)9 8518 M21A BOR7412 Rejholec Michal 24.00 ( 305)5 2051481 W17 BOR9850 Kohoutová Barbora 55.00 ( 301)2 4383 M20 BOR9705 Nemet Michal 106.00 ( 304)43 8491 M40LO BOR6800 Žíla Vladimír 126.00 ( 306)13 2051490 W40 BOR6951 Rejholcová Andrea 128.00 ( 303)45 515014 M40LO BOR6603 Bogar Leoš 132.00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 300) 52171 OPENS BOV4802 Sikora Miroslav 16.00 neregistro ( 421) 2032141 M60 BOV47XX Rydlo Martin 127.00 neregistro

BUL Bicykl Kříž Team Ústí n.L.

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 124)3 682625 M17 BUL9800 Hlavatý Jan 7.00 ( 284)1 8434 M40SH BUL6800 Hlavatý Pavel 82.00

CHT OOB SK Chrast

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 120)28 52333 M40LO CHT7301 Chaloupka Martin 81.00 ( 221)10 49857 W40 CHT6460 Kučerová Vladimíra 119.00

DMS

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 97)17 416111 M21E DMS7700 Haničák Tomáš 52.00 ( 99)25 1602620 W21A DMS8050 Šiftancová Eva 74.00 ( 98)28 438621 M21A DMS7900 Urban Miroslav 81.00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 240)6 2035145 M21C EKP8003 Ouhrabka Jakub 11.00 ( 204)12 1066205 M21C EKP7510 Čermák Daniel 23.00 ( 205)16 51581 M50 EKP5601 Bochenek Milan 47.00 ( 203)17 438648 M21B EKP8608 Štemberg Milan 49.00 ( 2)17 515409 W21E EKP8259 Kalinová Markéta 55.00 ( 202)20 2031357 M21B EKP8606 Mikan Albert 58.00 ( 241)23 2031372 W21B EKP8151 Ouhrabková Radka 58.00 ( 208)8 232174 W50 EKP6150 Bochenková Jana 64.00 ( 206)22 2035150 W21A EKP9051 Pajerová Ivana 65.00 ( 201)24 1984420 M21A EKP8401 Merenus Štěpán 69.00 ( 3)26 51616 M21E EKP7803 Sajal Martin 70.00 ( 207)32 2031372 W21B EKP8851 Štembergová Lucie 76.00 ( 1)33 515458 M21A EKP8211 Kalina Miroslav 96.00 ( 200)35 2042503 M21A EKP7408 Kurz Pavel 102.00

JEP Jehlanka Team

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 95)4 336798 M21A JEP7900 Müller Pavel 9.00 ( 166)18 2031353 M21C JEP8000 Šimek Radek 35.00 ( 167)15 51725 M50 JEP6000 Sluka Milan 44.00 ( 168)24 361995 M50 JEP4800 Müller Petr 71.00

KCK KOB Český Krumlov

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 411)7 49617 W21B KCK9054 Flašarová Kristýna 26.00 ( 410)17 49614 M50 KCK5701 Flašar Jan 50.00 ( 409)13 49615 W50 KCK5756 Flašarová Marie 79.00

KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 387)9 51395 M21B KNC7001 Švarcbach Michal 25.00 ( 388)11 899180 M50 KNC6200 Hejna Jiří 32.00 ( 386)31 52895 W21A KNC6754 Švarcbachová Jaroslava 92.00

KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 359)44 887606 M21E KPY9000 Stránský Vojtěch 106.00

KRE OOB TJ Sokol Křemže

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 362)8 416244 W40 KRE6851 Zimmermannová Milena 113.00 ( 361)40 51418 M40LO KRE6401 Zimmermann Pavel 117.00

KVS SKOB Kobra Vsetín

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 339)9 887151 W40 KVS6551 Maliňáková Eva 116.00 neregistro

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 93)1 52090 W50 LBM5795 Janská Iva 43.00 ( 94)32 52005 M50 LBM5805 Janský Jiří 95.00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 390)15 52699 W50 LCE5851 Perůtková Ivana 85.00

LDC KOB Děčín

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 109)5 997929 M17 LDC9800 Horák Jan 13.00 ( 108)30 7000004 M21A LDC7100 Horák Martin 87.00

LME SK Los Mělník

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 170)23 9767 M21B LME7401 Komín David 67.00 ( 417)28 2020717 M50 LME6300 Šimek Miroslav 83.00

LOV lepus.cz

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 121)1 1436949 W21E LOV9499 Haltof Ewa 21.00 ( 316)17 52286 M21C LOV7600 Bochňák Zbyněk 33.00 neregistro ( 209)17 52952 W21B LOV7351 Zajícová Petra 46.00 ( 111)48 760226 M21E LOV7601 Zajíc Josef 114.00

NNN NNN/Neregistrovaní

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 424)13 887001 M21E NNN0003 Wojtynek Sebastian 44.00 neregistro ( 422)15 2016319 W21E NNN0001 Kaminska Anna 51.00 neregistro ( 423)23 505096 M21E NNN0002 Gromadka Maciej 64.00 neregistro ( 425)23 842662 M40LO NNN0004 Parfianowicz Ludomir 66.00 neregistro

OKP SK OK 24 Praha

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 378) 51685 NEULI OKP0350 Vondrová Magdaléna 9.00 neregistro ( 376)10 51685 W21A OKP7250 Vondrová Kateřina 29.00 ( 377)2 51866 M14 OKP0000 Vondra Matěj 64.00 ( 186)25 887935 W21E OKP9450 Nováková Kateřina 69.00 ( 220)27 253129 W21A OKP7750 Vanková Jana 80.00 ( 379)2 301548 M40SH OKP7200 Vondra Radek 85.00 ( 219)51 887947 M21E OKP6801 Vanka Petr 120.00 ( 185)46 682084 M40LO OKP6504 Novák Libor 135.00

OSN SK OS Nové Město n. M.

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 110)36 51960 M50 OSN6004 Kamenický Radan 107.00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 243)34 52021 M50 PBM5513 Sladký Ivan 101.00

PFP VŠSK PedF UK Praha

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 183)3 253148 W17 PFP9750 Přibylová Anežka 49.00 ( 181)29 49808 M50 PFP5900 Přibyl Ivan 86.00 ( 182)6 411773 W40 PFP6950 Přibylová Eva 107.00

PGP SK Praga

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 394)3 887941 M21C PGP8610 Flašar Jan 5.00 neregistro

PHK OK 99 Hradec Králové

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 214) 9368 OPENS PHK0051 Hápová Petra 1.00 neregistro ( 407) 9367 OPENS PHK7201 Háp Petr 28.00 neregistro ( 215)6 888619 W21E PHK9152 Lamichová Martina 29.00 ( 213) 336739 OPENS PHK9702 Háp Ondřej 34.00 neregistro ( 212)13 9395 M40LO PHK7101 Háp Pavel 36.00 ( 216)18 888650 W21E PHK8359 Lamichová Kateřina 41.00 ( 218)20 2035731 M21A PHK7600 Vaněk Petr 57.00 ( 211)28 681855 M21E PHK7701 Jiran Jan 74.00 ( 217)11 9396 W40 PHK7157 Hápová Šárka 122.00

RBA

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 58)7 307440 W50 RBA6051 Jánošková Taťjana 61.00 ( 57)38 307364 M50 RBA5902 Jánoška Jozef 113.00

RBK SK Radioklub Blansko

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 122)1 980373 M21E RBK8347 Jalový Milan 20.00 ( 395)11 8812 M21C RBK8444 Šimek Petr 21.00 ( 420)5 ? W21B RBK8055 Böhne Christina 22.00 neregistro ( 123)36 232117 W21B RBK8355 Jalová Martina 84.00

RCP

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 143)11 211408 M40LO RCP6941 Pažický Ľudovít 30.00 neregistro ( 142)22 8626 M50 RCP6041 Autrata Vlastimil 65.00 neregistro ( 144)29 2012286 M40LO RCP7141 Klučár Daniel 84.00 neregistro

SBK KOB Start Blansko

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 327)5 988886 M21C SBK7301 Kasal Jiří 9.00 ( 329)5 1985526 W21A SBK8554 Beržinská Soňa 14.00 ( 322)6 1007541 M21B SBK6922 Sochor Jan 16.00 ( 325)9 410339 M21C SBK7549 Jágr Jaroslav 17.00 ( 331)7 7906090 W21A SBK8451 Stachoňová Barbara 20.00 ( 336)9 219251 W21A SBK8151 Daňková Veronika 26.00 ( 330)12 920679 W21A SBK8383 Csakvaryová Lenka 35.00 ( 338)19 1976000 M21C SBK7609 Pátek Richard 37.00 ( 321)16 889688 M21A SBK7540 Kasal Vít 45.00 ( 335)23 999666 M21C SBK8001 König Lukáš 45.00 ( 328)14 1985427 W21E SBK8550 Sladká Kateřina 49.00 ( 332)17 52019 W21A SBK8485 Uhnavá Markéta 50.00 ( 324)19 52363 M21B SBK8501 Jiráček Josef 55.00 ( 326)29 53206 M21C SBK7621 Šafek Jiří 57.00 ( 323)21 609906 M21B SBK7539 Humlíček Aleš 61.00 ( 337)26 52865 W21B SBK8379 Křístková Veronika 64.00 ( 317)3 410349 M14 SBK0101 Humlíček Tomáš 67.00 ( 334)30 1234321 W21A SBK8661 Jiráčková Jana 89.00 ( 333)33 52076 W21A SBK7664 Humlíčková Kateřina 98.00 ( 320)37 7905090 M21A SBK8014 Stachoň Zdeněk 108.00 ( 319)40 1919191 M21A SBK7537 Urban Jan 117.00 ( 318)52 811213 M21E SBK7541 Daněk Roman 122.00

SCP OK Sparta Praha

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 136)3 9904 M21A SCP8500 Drobník Lukáš 6.00 ( 46)10 416199 M21B SCP7400 Bašus Petr 28.00 ( 47)11 51554 W21B SCP7950 Hojná Silvie 34.00 ( 187)14 51773 M21B SCP7417 Boudný Jan 40.00 ( 172)18 51571 M50 SCP6100 Vrabec Martin 53.00 ( 233)22 53634 M21B SCP7506 Fujáček Jan 64.00 ( 171)29 51558 M21B SCP8303 Vrabec Ondřej 85.00

SHK TJ Slavia Hradec Králové

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 238)12 995794 M21E SHK9102 Chmelař Lukáš 42.00 ( 237)24 1007527 M21E SHK7702 Husák Václav 66.00 ( 239)24 888646 M21B SHK7302 Netuka Martin 70.00

SJC Sportcentrum Jičín

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 116)1 995817 M21B SJC7705 Musil Pavel 1.00 neregistro ( 115)2 9978 M21C SJC7801 Ticháček Radek 3.00 neregistro ( 117)3 896967 M21B SJC7531 Tomeš Petr 7.00 neregistro ( 135)2 2020719 W21B SJC7752 Rudolfová Jana 16.00 neregistro ( 114)35 9940 W21B SJC7962 Ticháčková Magdalena 82.00 neregistro ( 113)37 51563 W21B SJC8355 Křížová Vendula 86.00 neregistro ( 119)35 436966 M40LO SJC6602 Antoš Svatopluk 102.00 neregistro ( 118)47 4298 M21E SJC8006 Kazda Jiří 112.00 neregistro ( 112)39 981842 W21A SJC8451 Tomešová Daniela 116.00 neregistro

SJH SJH Jindřichův Hradec

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 248) 331327 OPENS SJH7751 Kubáková Žaneta 13.00 neregistro ( 384) 51141 OPENL SJH6901 Kubičko Petr 14.00 neregistro ( 258) 336780 OPENS SJH7401 Kubáková Žaneta 22.00 neregistro ( 385) 331719 OPENL SJH9551 Kubičková Bára 29.00 neregistro ( 126) 301356 FAMIL SJH0451 Kubáková Nela 33.00 neregistro ( 128)1 336772 M14 SJH9902 Kubák Martin 61.00 neregistro ( 383)17 331784 W40 SJH6851 Kubičková Ivana 140.00 neregistro

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 259)13 331270 W21A SKV9752 Kubínová Veronika 38.00

SLA SKOB Slaný

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 5)7 995793 M40LO SLA6803 Svoboda Petr 18.00 ( 224)8 515495 M21E SLA7200 Kouřimský Jan 34.00

SMR SK SNS Smržovka

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 85)3 8269 W21A SMR7750 Honsová Lenka 8.00 ( 88)5 232631 M21B SMR7903 Zaoral Pedros 13.00 ( 83)1 410730 W21B SMR7450 Jakoubová Ivka 14.00 ( 90)5 416287 W21E SMR8754 Prchalová Ivana 35.00 ( 92)19 8265 W21A SMR8950 Kalošová TerKa 56.00 ( 82)22 8253 M21A SMR7001 Pařízek Petr 63.00 ( 91)24 416834 W21E SMR8850 Fólová Martina 67.00 ( 89)23 301317 W21A SMR8350 Haničáková Denisa 68.00 ( 81)27 896962 M21E SMR7000 Obuškevič Jan 72.00 ( 86)31 887924 M21E SMR7800 Lukavec Petr 80.00 ( 80)39 995876 M21E SMR7901 Svoboda Honza 96.00 ( 87)39 426395 M21A SMR7801 Buriánek Vojta 114.00 ( 84)41 8268 M21A SMR7700 Hons Miši 120.00

SOP OOB TJ Slezan Opava

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 426)14 232498 W21B SOP9152 Ševčíková Petra 40.00 neregistro

STB TJ Stadion Nový Bor

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 79)1 682362 M17 STB9801 Ludvík Matyáš 1.00 ( 78)3 9005136 M21E STB9301 Ludvík Vojtěch 24.00 ( 77)19 682361 M50 STB5701 Ludvík Petr 56.00 ( 76)7 682366 W40 STB6798 Abelová Ivana 110.00

TBM KOS TJ Tesla Brno

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 18)3 320135 M50 TBM4907 Procházka Jan 8.00 ( 20)4 515455 M40LO TBM6507 Holík Marek 9.00 ( 22)6 995811 M40LO TBM6522 Galík Tomáš 15.00 ( 129)8 320128 M21C TBM7610 Malý Martin 15.00 ( 41)7 49669 M21B TBM8603 Kavan Tomáš 19.00 ( 44)10 2019217 M21C TBM9228 Boček Milan 19.00 ( 30)4 53273 W21B TBM7371 Schwabová Kateřina 20.00 ( 199)13 410325 M21C TBM7905 Cremaschini Gianprimo 25.00 ( 39)8 410185 W21B TBM8256 Střelcová Radka 28.00 neregistro ( 131)10 52049 M50 TBM6108 Štěpánský Václav 29.00 ( 37)8 777770 W21E TBM7753 Gigon Michaela 33.00 ( 33)13 899168 M21A TBM7407 Šmahel David 36.00 ( 130)13 53228 W21B TBM7991 Malá Alice 38.00 ( 23)15 2031370 M40LO TBM6620 Tišnovský Zdeněk 42.00 ( 42)11 888602 W21E TBM8870 Štěpánská Adéla 43.00 ( 45)1 410701 W17 TBM9855 Náhlovská Bára 43.00 ( 29)16 416206 M21B TBM7337 La Carbonara Claudio 46.00 ( 197)2 888636 W50 TBM5959 Pospíšková Luisa 46.00 ( 35)16 21520 W21A TBM7653 Matulová Dana 47.00 ( 133)17 515034 M21A TBM7633 Procházka Jiří 48.00 ( 198)17 8657 M40LO TBM6213 Argaláš Jaroslav 48.00 ( 36)22 53284 W21B TBM7659 Čechová Marcela 56.00 ( 38)21 416018 M21A TBM8101 Schwab Martin 60.00 ( 134)21 899162 M21E TBM8307 Uhmann Petr 60.00 ( 34)23 515049 W21E TBM7652 La Carbonara Hana 65.00 ( 31)24 53227 W21A TBM7372 Ryglová Kateřina 71.00 ( 19)11 301247 W50 TBM5351 Procházková Helena 73.00 ( 32)26 1700079 M21A TBM7401 Schwab David 75.00 ( 196)26 53260 M50 TBM6007 Pospíšek Zbyněk 77.00 ( 43)32 899171 M21E TBM9120 Tišnovský Martin 82.00 ( 40)29 51944 W21A TBM8558 Kratschmerová Kateřina 86.00 ( 132)34 515062 M21E TBM7632 Ševčík Martin 86.00 ( 21)31 981830 M40LO TBM6512 Náhlovský David 90.00 ( 26)36 995866 M21E TBM7205 Rygl Miroslav 90.00 ( 27)31 53272 M21A TBM7228 Strejček Petr 90.00 ( 413)38 888607 M21E TBM8907 Pospíšek Marek 94.00 ( 25)40 501884 M21E TBM7044 Rygl Jaroslav 98.00 ( 28)41 888616 M21E TBM7327 Štěpánek Martin 100.00 ( 24)36 995875 M40LO TBM6903 Gryc Tomáš 105.00

TCB SK Technik České Budějovice

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 141) 52184 OPENS TCB5751 Pokorná Eva 7.00 neregistro ( 139)7 361936 M50 TCB6101 Pšenička Miloslav 20.00 ( 138)9 515069 M40LO TCB6901 Princ David 24.00 ( 140)9 52193 M50 TCB6301 Pšenička Jiří 26.00

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 48)19 51929 M40LO TJH6401 Tichý Martin 54.00 neregistro ( 49)2 51925 W40 TJH6451 Tichá Jana 95.00 neregistro

TSU LKT 80 Šumperk

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 367)4 336751 M21E TSU8109 Sedláček Petr 26.00 ( 364)13 ? M50 TSU5700 Marek Vladimír 38.00 ( 363)14 52559 M40LO TSU5941 Král Jiří 39.00 ( 371)10 920678 W21E TSU8992 Staňková Štěpánka 39.00 ( 365)3 52540 W50 TSU5896 Králová Dana 49.00 ( 369)26 ? M21C TSU8604 Reif Jan 51.00 ( 372)21 ? W21B TSU9050 Marková Alena 54.00 ( 373)19 888629 W21E TSU9191 Březinová Marie 57.00 ( 366)6 8906 W50 TSU6183 Skácelová Naděžda 58.00 ( 370)22 52414 W21E TSU8889 Skácelová Naděžda 63.00 ( 368)28 8905 W21E TSU8279 Tomečková Zuzana 75.00 ( 374)29 52548 M21E TSU9403 Staněk Tomáš 76.00

TZL SKOB Zlín

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 72)1 331606 M21C TZL7849 Tomeš Radim 1.00 ( 210)2 416048 M40LO TZL6915 Podmolík Tomáš 3.00 ( 347)7 53399 M21C TZL7500 Pastuszek Jakub 13.00 ( 74)6 51609 M21A TZL7733 Zicha Jiří 15.00 ( 234)8 8931 M21A TZL8301 Krejčík Jiří 21.00 ( 64)16 331259 M21C TZL7402 Divila Martin 31.00 ( 67)12 416045 M50 TZL5101 Nejedlý Petr 35.00 ( 73)14 53379 M50 TZL4501 Vintr Ivan 41.00 ( 69)22 416046 M21C TZL7731 Pastuszek Filip 43.00 ( 62)6 2042547 W17 TZL9952 Králová Vilma 58.00 ( 60)26 7200376 W21E TZL8853 Hančíková Barbora 71.00 ( 75)30 ? W21B TZL8753 Plšková Mária 72.00 ( 68)30 2045204 M40LO TZL6601 Novotný Petr 87.00 ( 63)38 330608 W21B TZL8251 Tomešová Steża 88.00 ( 66)35 920662 M21E TZL8604 Hradil Jiří 88.00 ( 65)37 1400430 M21E TZL8236 Graubner Jan 92.00 ( 61)4 8924 W40 TZL6559 Hančíková Michaela 101.00 ( 71)3 886607 M20 TZL9548 Šňupárek Václav 109.00 ( 59)38 53878 W21A TZL7400 Divilová Lenka 113.00 ( 70)42 888617 M21A TZL6949 Šňupárek Ondřej 123.00

VBA

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 351)5 2045151 M21A VBA8001 Šenk Petr 12.00 ( 352)14 2051950 M21C VBA8101 Ančic Ľuboš 27.00 ( 355)4 307457 W21E VBA8851 Trnovcová Daniela 27.00 ( 353)9 2008512 W21E VBA8454 Fajtová Stanislava 37.00 ( 350)18 740212 M21E VBA7401 Malátek Rastislav 54.00 ( 357)20 307297 M21E VBA9501 Čully Andrej 58.00 ( 356)24 307454 W21B VBA9251 Čully Katharina 60.00 ( 354)29 307370 W21E VBA8554 Kasalovská Natalia 77.00 ( 349)14 307375 W50 VBA5852 Čully Zuzana 82.00 ( 348)31 416743 M50 VBA5501 Čully Jan 92.00 ( 358)7 876001 M20 VBA9601 Muller Matej 121.00

VEY YETTI & PINGUIN

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 169)39 207806 M50 VEY5600 Kadlec Luděk 116.00

VIP SK VIPrahlo

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 312)9 51699 W21B VIP7557 Brettlová Marta 30.00 ( 313)16 2053563 W21B VIP7855 Skobová Tereza 44.00 ( 311)18 51628 M21A VIP7504 Hýbl Lukáš 51.00 ( 308)3 51635 W14 VIP0150 Kroupová Vendula 68.00 ( 309)3 8509 M40SH VIP6901 Šembera Jiří 88.00 ( 310)5 303931 W40 VIP7052 Kroupová Jana 104.00 ( 315)6 9912 M20 VIP9500 Kroupa Jakub 118.00 ( 307)40 2053579 M50 VIP6104 Kroupa Václav 119.00 ( 314)8 301620 M20 VIP9401 Kroupa Tomáš 124.00

VIV GIGANT Orienteering

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 360)10 53355 M21A VIV7400 Kroc Dalibor 27.00 ( 55)15 2019231 M21C VIV7600 Dzik Martin 29.00 ( 137)12 2025358 M21A VIV8000 Karlík Michal 33.00 ( 146)15 52690 W21A VIV7750 Linhartová Martina 44.00 ( 165)19 2011792 W21B VIV7650 Michálková Alice 50.00 ( 145)25 682358 M40LO VIV7200 Linhart Aleš 72.00 ( 412)27 1007549 M40LO VIV7001 Skoupý Jan 78.00 ( 8)28 53882 M21B VIV8100 Hodoň Miroslav 82.00 ( 223)28 433090 W21A VIV8050 Karlíková Zuzana 83.00 ( 164)32 2051543 M40LO VIV7000 Toloch Alexandr 93.00 ( 4)38 1398988 M40LO VIV7118 Zrník Tomáš 111.00

VLI Slavia Liberec orienteering

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 343)8 682119 M21B VLI7505 Putík Jiří 22.00 ( 340)12 8292 M21B VLI7002 Urbaník Robert 34.00 ( 344)15 920698 M21B VLI8300 Tománek Otakar 43.00 ( 341)18 9849 M40LO VLI7101 Hanovec Petr 51.00 ( 346)29 49844 W21B VLI8656 Masopustová Elis 70.00 ( 342)26 9005141 M21B VLI7301 Meier Milan 76.00 ( 345)33 8638 W21B VLI8655 Foglarová Kamila 78.00 neregistro

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 235)1 8877 M21A VPM7802 Honner Jaroslav 0.00 neregistro ( 236)1 52217 W21A VPM8051 Honnerová Blanka 2.00 neregistro ( 396)1 887627 M50 VPM6001 Fajtl Jaroslav 2.00 neregistro ( 162)32 887623 M21A VPM8001 Anděl Robert 93.00 neregistro

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 176)4 2042537 W21A VRL7652 Klimešová Gabriela 11.00 neregistro ( 179)8 426376 W17 VRL0052 Pilná Bára 64.00 neregistro ( 178)1 331146 M20 VRL9601 Charvát Jan 103.00 neregistro ( 177)37 331343 M40LO VRL6501 Charvát Roman 108.00 neregistro ( 175)38 2300842 M21A VRL7501 Wohanka Pavel 111.00 neregistro ( 180)14 232639 W40 VRL7153 Pilná Libuše 131.00 neregistro

VSP USK Praha

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 14)2 49385 M21A VSP7800 Kopecký Pavel 3.00 ( 16)2 51747 M21B VSP7403 Jirásek Milan 4.00 ( 53)7 2035155 M21A VSP8100 Vítek Jan 18.00 ( 13)3 887608 W21E VSP8152 Lacigová Michaela 25.00 ( 127)10 219293 M40LO VSP6500 Seifert Jan 27.00 ( 298)7 219291 W21E VSP9150 Seifertová Magda 31.00 ( 286)10 1006283 M21E VSP8301 Hora Vojtěch 38.00 ( 289)14 887910 W21A VSP7799 Košíková Jitka 41.00 ( 54)15 7003040 M21A VSP8101 Cerman Lukáš 42.00 ( 12)12 920677 W21E VSP8650 Tichovská Martina 45.00 ( 285)19 53596 M21E VSP5200 Laciga Zdeněk 56.00 ( 15)25 51746 W21B VSP7650 Městková Kateřina 62.00 ( 288)27 51659 W21B VSP8455 Ježková Klára 66.00 ( 17)10 51732 W50 VSP5950 Lacigová Ivana 70.00 ( 287)33 515441 M21E VSP8200 Laciga Radek 84.00 ( 11)37 52266 W21A VSP7653 Jirásková Markéta 110.00

XBM PELLŽS MTBO TEAM

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 291)3 416108 M40LO XBM7117 Michalík Petr 6.00 ( 297)4 ? M21C XBM8001 Zachoval Tomáš 7.00 ( 293)11 9365 M21A XBM8102 Gebas Miroslav 30.00 ( 296)22 232036 M40LO XBM7107 Šňupárek Martin 63.00 ( 295)25 416112 M21A XBM7549 Bureš Pavel 72.00 ( 290)26 515145 M40LO XBM7102 Trunkát Daniel 75.00 ( 416)27 897352 M21A XBM7601 Jiran Václav 78.00 ( 294)33 361918 M21B XBM8201 Buchtík Aleš 97.00 ( 292)42 232032 M40LO XBM6903 Král Jan 123.00 ( 375)44 232332 M40LO XBM7008 Suchánek Ladislav 129.00

XPU PARDUBICE BIKERS

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 415)8 9268 W21A XPU7652 Faltejsková Jana 23.00 ( 299)31 9341 W21B XPU8751 Sedláčková Michaela 74.00 neregistro ( 414)36 339048 M21A XPU7725 Faltejsek Lukáš 105.00 ( 10)49 780722 M21E XPU7804 Kříž Libor 116.00

ZPV KOB ZPV Prostějov

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 125)25 52581 M50 ZPV6213 Křeček Miroslav 74.00

ZUP MTBO ČZU Praha

19.05.2013 Český pohár MTBO - startovní listina


id.č. st.p SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 266)2 756220 W21A ZUP7551 Vlčková Iva 5.00 ( 274)4 7904 M21B ZUP7800 Bergl Tomáš 10.00 ( 261)5 9056 M40LO ZUP7300 Folprecht Eduard 12.00 ( 278)6 899160 W21A ZUP8151 Ryšavá Vendula 17.00 ( 262)2 981824 M21E ZUP7403 Pucherna Eduard 22.00 ( 281)2 7518567 W21E ZUP8451 Puchernová Zuzana 23.00 ( 265)10 51851 W21B ZUP7453 Šebestová Jana 32.00 ( 268)14 523000 M21A ZUP7601 Pašek František 39.00 ( 279)20 7200339 M21C ZUP8200 Černý Ladislav 39.00 ( 282)15 7249819 W21B ZUP8651 Michaličková Veronika 42.00 ( 272)15 7151177 M21E ZUP7702 Pucherna Jan 48.00 ( 275)18 ? W21B ZUP7950 Vaněčková Petra 48.00 ( 264)18 416221 W21A ZUP7452 Folprechtová Kateřina 53.00 ( 276)22 7229483 M21E ZUP8001 Michalička David 62.00 ( 267)28 ? W21B ZUP7552 Prylová Pavla 68.00 ( 269)25 515493 M21B ZUP7604 Šebesta Petr 73.00 ( 271)26 51627 W21A ZUP7651 Ryšavá Magdalena 77.00 ( 270)27 899152 M21B ZUP7605 Nemšovský Petr 79.00 ( 280)34 51841 W21B ZUP8250 Berglová Lucie 80.00 ( 277)29 886278 M21A ZUP8002 Pucherna Petr 84.00 ( 263)31 711577 M21B ZUP7404 Pucher Filip 91.00 ( 273)32 9398 W21A ZUP7750 Salingerová Anna 95.00 ( 283)34 434840 W21A ZUP8750 Bochenková Martina 101.00 ( 260)47 650519 M40LO ZUP6500 Veselý Jan 138.00